Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ steel frame buildings ] bij elkaar passen 1049 producten.
VS Standard Prefab Light Steel Frame House Geïsoleerde mobiele villa Prefabricated Home
| Verpakkingsmateriaal: | Stalen kleurplaten/sandwichpanelen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
Goedkope modulaire huizen van licht kaliber met staalframe, vervaardigd in China.
| Trefwoorden: | gepaneeliseerde huizen |
|---|---|
| gebruik: | Huis, hotel, kantoor, werkplaats |
| Kleur: | Gemaakte klant |
Hoogwaardige Ultra Moderne Prefab Huizen In Licht Gauge Staal Frame Hosue Modulaire Huis
| Bekledingsmateriaal: | De Bladen van de staalkleur/Sandwichcomités |
|---|---|
| Structuur: | licht stalen frame |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
Bouw sneller en sterker geprefabriceerd lichtmetalen stalen frame eengezinswoning bungalow huis kits
| Structuur: | lichtstaal raamhuis |
|---|---|
| ramen: | Dubbel beglazing aluin. Door |
| Fascia -bord: | Stalen fascia -bord |
Overwater Bungalow Resort Inn Waterdicht Ventilatie Licht Stalen Frame voor vakantie
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
Lichte stalen frame Modern design Vakantiehuis Prefab Garden Studio Kantoorkabines
| Daken: | EPS-sandwichpaneel/staaldak/asfalt |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| Buitenwand: | EPS-sandwichpaneel/staaldak/asfalt |
Lichtmetalen stalen kaders Prefab Hotel Meerdere gezinswoningen Twee verdiepingen Vinnige assemblagewoningen
| Dakgoot Met Downpipe: | Alu. Dakgoot Met Downpipe |
|---|---|
| Extra isolatielaag - buitenmuur: | 50 mm XPS |
| Plafond: | 9mm het Gipsraad van het Water‐ bewijs |
Prefab mobiele huizen op maat lichtmetalen stalen frame house prefab oma flat/ADU
| Staalframe: | Stalen muur AS1397 G550 AZ150 0,75 mm |
|---|---|
| Binnenlands muurpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde muurpaneel/gipsraad |
| Type: | ADU/Granny flat |
Voorgefabriceerde villa's Voorgefabriceerde stalen villa's Efficiënte woningen
| Bekledingsmateriaal: | De Bladen van de staalkleur/Sandwichcomités |
|---|---|
| Structuur: | licht stalen frame |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
Klein modulair geprefabriceerd hotel & overwater bungalow
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |

