Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ contemporary modular homes ] bij elkaar passen 215 producten.
Prefabricated Modular Home Houten ontwerp Cyclone resistent Bungalow Kit Huis Snelle bouw
| Ext. gevelbekleding: | WPC-bekleding van hout/staal |
|---|---|
| Isolatie/bat: | glaswol |
| Keukenkast: | 2PAC-kast |
Flexibel modulair huis Prefabricate huizen met lichte staalstructuur Kleine huis op wielen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Modulair Huis Prefab Huis Lichte staalbouw Appartementengebouwen Met Australië Stander
| Type: | 6Tets stadshuis in Australië |
|---|---|
| Buitenwand: | 22mm Lat |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Snel geassembleerde modulaire woning geprefabriceerde lichte staalstructuur villa huis
| Verpakking Details: | 40 hoofdkwartier |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Modulaire woning Pionier licht staal constructie voor prefab appartementen
| Type: | Appartement op de tweede verdieping. |
|---|---|
| Buitenwand: | 22mm Lat |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Kleine Prefab Huis Modulair Huis Afgerond Staal Kleine Huis Op Wielen Klaar Om Te Verzenden
| Projectlocatie: | Brisbane, Australië |
|---|---|
| grootte: | 2.35*8m |
| Hoofdstructuur: | Licht staal 0.75mm van G550GD AZ150 |
Hoogwaardige geprefabriceerde 2 verdiepingen tellende villa snel te monteren modulaire huizen met licht staal frame As/Nzs
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Morden |
| Gebied: | 95.2m2 |
Tiny Homes NZ: Duurzaam, flexibel wonen - Fox Cabins AS/US Modulaire Home Steel House Kits
| Structuur: | Lichte staalframe |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |
AS/NZS Standaard voorgefabriceerde modulaire huiskits met licht staalframe uit China
| Verpakking Details: | 40 hoofdkwartier |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
AS/NZS Standaard Geprefabriceerde Lichte Stalen Frame Modulaire Woning China Gepaneeld Systeem
| Verpakking Details: | 40 hoofdkwartier |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |

