Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ contemporary modular homes ] bij elkaar passen 215 producten.
AS/NZS-stijl lichtstaal villa / lichtstaal frame voorgefabriceerde huizen
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Voorgefabriceerde lichte stalen woningen: Aardbevingsvaste woningbouw van stalen woningen
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Creatief ontwerp voor twee slaapkamers.
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
US Standard Prefab House Lichte staalstructuur Luxe villa Prefabricated residential home
| Hoofdstructuur: | Lichte stalen stalen stalen |
|---|---|
| Totale oppervlakte: | 222㎡ |
| Verhalen: | 2 |
AS4600 Groot licht staal frame prefab villa / prefab staal huis kits
| Buitendeur: | Australische Standaard Enkel Glas Alu. Schuifdeur |
|---|---|
| Verlichting: | C.E, AS/NZS, UL standaardlicht of anderen |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Eengestelde familie uitstekende licht staal frame huis ontwerp voor vakantiehuizen aan zee
| Dakbundel: | Licht staal 0.75mm van AZ150 G550 |
|---|---|
| Buitenmuur: | Ext. gevelbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Binnenlands muurpaneel: | droog gebied, nat gebied |
Prefab Lichtstalen Frame Studiohuis Stalen Frame Huis Kits Om Granny Flat Te Bouwen
| Stalen frame: | Dakspant, Muurframe |
|---|---|
| Wandpaneel binnen (natte ruimte): | 9 mm CFC-plaat/geïntegreerd wandpaneel |
| Vloeren voor begane grond (natte oppervlakte): | 1,5 mm vinylvloeren/keramische tegel |
Luxe prefab villa 2 verdiepingen staal frame modulair huis US / AU / EU standaard prefab huis kits
| Type: | Een eenmansgezin |
|---|---|
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
EU geprefabriceerd licht staal frame modulair huis villa huis met grote ramen
| Gebruik: | Huis |
|---|---|
| Kleur: | Gemaakte klant |
| Materiaal: | Licht stalen frame |
AS/NZS Standard Prefab Light Steel Garden/Yard Studio Oma Vlak Huis Vakantie Modulair Huis
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Wandbekleding: | houten bekleding, WPC-bekleding |
| Vervaardiging: | resort, Airbnb, vakantie, tuin/erf studio, oma flat, huur, wonen, wederverkoop |

