Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ contemporary modular homes ] bij elkaar passen 212 producten.
Lichte staal frame prefab villa & modulaire huis kits voor Uruguay.
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Prefabricated House Houten ontwerp Cycloon resistent Bungalow Modulair huis
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Lichte staal frame prefab villa & modulaire huis kits voor Uruguay.
| Framemateriaal: | licht stalen frame huis |
|---|---|
| Externe calding: | 50 mm ALC-paneel/WPC-bord |
| Isolatie: | glaswol EPS |
Prefabricated Light Gauge Frame Houses Chico Cabin Hotel Unit Modulaire huizen en prijzen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Prefabricated Modular Home Houten ontwerp Een frame huis kits Voor Airbnb
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
American Standard Eengezinswoning Prefab Luxe Lichte Stalen Frame House Modulair
| Verpakking Details: | 40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/c, d/a, d/p, t/t |
Koudgevormd staal Structurele lichtstaal frame Prefab Villa Moderne design huizen
| Type: | Prefab House Villa |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Milieuvriendelijke Bungalow Lichtstalen Gebouwen Modulaire Prefab Eengezinswoning
| Materiaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Gebruik: | Hotel, huis, kantoor, winkel, villa |
| Wand materiaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
Hoogwaardig prefab huis villa met licht staal frame vijf verdiepingen huizen met AS / US
| Framemateriaal: | Licht stalen frame van 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm |
|---|---|
| Buitenmuur: | ALC-paneel, vezelcementplaat, hebel-paneel, EPS-cement sandwichpaneel |
| Isolatie: | Glaswol/steenwol/EPS/XPS/PU-schuim |
AS Lichte staal geprefabriceerd huis Appartement gebouwd volgens de Amerikaanse standaard
| Naam: | Geprefabriceerde huizen |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |

