Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ contemporary modular homes ] bij elkaar passen 215 producten.
Australische standaard geprefabriceerd lichtstaal frame modulair huis China panelized systeem
| Ontwerp: | Modern |
|---|---|
| Dakbedekking: | stalen dakbedekking/asfalt, truss, glaswol |
| Duurzaamheid: | Ontworpen om aardbevingen en harde wind te weerstaan |
Moderne Geprefabriceerde Huizenvilla's met Hoog Plafond | Aanpasbare & Betaalbare Modulaire Woning
| Packaging Details: | 40HQ |
|---|---|
| Delivery Time: | 30-40 days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Luxe prefab villa van licht staal Chinese ontwerp & snelle bouw van waterdichte modulaire woningen
| Verpakking Details: | 40 hoofdkwartier |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Australië Standaard Prefab Licht Gauge Staal Frame Huizen Modulaire Huizen
| Wandmateriaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
|---|---|
| Isolatie materiaal: | EPS/XPS/PU sandwichpaneel of glaswol |
| Materiaal plafond: | MGOboard/gipsplaat+anderen |
Het modulaire Draagbare Lichte van de het Huisluxe van de Staalvilla Materiaal van de de Huizenisolatie Prefab
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Hoge efficiëntie licht kaliber staal frame modulair huis prefab huizen Custom Kit Home
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Lichtmetalen Stalen Frame Prefab Villa Woning Snelle Eengezinswoning Appartement
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Op maat gemaakt licht staal huis prefab modulair eengezinshuis met USA standaard
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Materiaal plafond: | MGO board/Gips board+others |
Voorgefabriceerd Huis Set Koud gevormd Stalen Voorgefabriceerd Huis Snel Geassembleerd Huis
| Type: | Betaalbare woningbouw, toepassingen voor utiliteitsbouw |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
Australië Standard Luxury Prefab Steel Structure Villa / Prefab Modular House ICC EN-1090
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |

