Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ contemporary modular homes ] bij elkaar passen 215 producten.
Lichtstalen Frame ADU Huizen Modulaire Woning Mantelzorgwoning Eén Verdieping Eengezinswoning Te Huur
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Isolatie materiaal: | glaswol of ook EPS/XPS/PU sandwich |
| Dak: | EPS sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfaltdakspaan |
Lichte staalframe prefab appartementenbouw modulair huis met AU/EU/USA standaard
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
AS/NZS/USA Standard Luxe Prefab Villa Of Office - Lichte stalen kit modulair huis
| Staalframe: | Wandframe, dakspant, ondervloersysteem (indien aanwezig) |
|---|---|
| Ext. gevelbekleding: | WPC-bekleding |
| Basis isolatie: | Glaswol R2.5 |
USA / AU / NZ Standard Modulair Huis Prefab Kleine Huizen Te Verkopen Kleine Kamperhutten
| Projectlocatie: | Brisbane, Australië |
|---|---|
| Grootte: | 2350*8000 mm |
| Kleur: | Gepersonaliseerde opties |
Lichte staalframe prefab appartementenbouw modulair huis met AU/EU/USA standaard
| Type: | Appartement op de tweede verdieping. |
|---|---|
| Buitenwand: | 22mm Lat |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
AS / USA Standaard Prefab Mini House On Wheels Modulair Huis
| grootte: | 2.35*8m |
|---|---|
| Omvatten: | 1 slaapkamer 1 baht 1 keuken 1 woonkamer |
| Naam: | Zuid-Afrika |
Modulaire Moderne Modulaire de Glaswolisolatie van Huizen Hoge Prestaties
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Lighting: | C.E , AS/NZS , UL standard light or others |
| Ceiling: | PVC ceiling panel |
Hoogwaardige Ultra Moderne Prefab Huizen In Licht Gauge Staal Frame Hosue Modulaire Huis
| Bekledingsmateriaal: | De Bladen van de staalkleur/Sandwichcomités |
|---|---|
| Structuur: | licht stalen frame |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
Luxe Prefab Tiny Home Klaar om te Verschepen Staal Modulair Huis Boot Drijvend Hotel
| Materiaal voor de buitenwand:: | aluminium-magnesium-mangan plaat |
|---|---|
| Merken: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
| Grootte: | 2.35*8m |
Prefab Container Huis Publiek Model Huis Toilet PU Sandwich Panel Convenient Build Toilet
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | MGOboard/Gips board+others |

