Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ contemporary modular homes ] bij elkaar passen 215 producten.
Australische standaard geprefabriceerd huis licht staal frame huis kits modulair huis
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| De deur: | break |
| Daken: | EPS sandwichpaneel/staaldakwerk/asfalt |
Klein huis op wielen met een modulair huis van licht staal
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Lichte stalen raamhuis Prefabricated Multi-family huizen voor onroerend goed ontwikkelen
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | CE, AS/NZS, UL Standard Light of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Teel Structure Prefabricated Home. Tifoonbestendige lichtmatige stalen raamwoning.
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Lichte staalstructuur Huis Villa / Prefab Villa Voorgebouwd modulair huis voor kantoor
| Frame materiaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
De wind verzet zich tegen Prefabvilla/Hitte het Kader Prefabhuizen van het Isolatiestaal met Toilet in Norm
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Australia Standard Design Prefab Tuin Studio Huizen Voor Kleine Huizen Kits Twee verdiepingen van het licht staal Prefab Moderne H
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Luxe prefab villa. Stalen huizen. Lichte stalen raam.
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | MGOboard/Gips board+others |
Stadhuis Prefabricated Villas/Prefab Twee gezinswoningen Groene prefab huizen
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
ICC EN-1090 voorgefabriceerde villa's van licht staal
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |

