Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular house kits ] bij elkaar passen 364 producten.
Australië Lichte staal Framing Project Prefab Modulair Huis Kit LGFS Huis Custom Design
| Structuur: | S1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandconstructie AS1397 G550 Z275 0,95 mm Stalen vloerbalk AS1397 G550 Z |
|---|---|
| Dampbarrière voor dak: | Normale dampbarrière |
| daktegel: | 0.5mm Colorbond Dakwerkblad |
AS/NZS/USA Standard Light Steel Frame Modern Prefabricated Home Modular Home Kits
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Mansion |
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |
Eenpersoonswoning van lichtmetalen staal Luxe Moderne modulaire woningkits
| gebruik: | Hotel, kantoor, huis |
|---|---|
| Kleur: | Optioneel |
| raam: | PVC SCHUIFRAAM |
Aus Eengezinswoning Met Garage Licht Staal Prefab Modulair Huis Kits Villa Met CE-Standaard
| raam: | PVC SCHUIFRAAM |
|---|---|
| Deur: | Stalen deur, aluminium legeringdeur |
| Materiaal: | Wandpanelen van EPS-cement + licht stalen frame/betonconstructie |
Bungalow van het de Luxe Nieuwe Geprefabriceerde huis van Europa de standaard, Prefab het Huisuitrustingen van de Hitteisolatie/Licht Staalhuis
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| Roofing: | asphalit shingle |
| exterior wall: | pvc board / wpc board |
Fabriek Direct DeepBlue Light Gauge Steel Frame Granny Flat Bungalow Customized Homes Huis Kits
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
AS/US Prefab Lichtgewicht Stalen Frame Eengezinswoning Bungalow Stalen Huizen Kits
| Fascia -bord: | Stalen fascia -bord |
|---|---|
| Installatie: | DIY-montage of professionele installatie mogelijk |
| Traliewerk: | WPC -reling |
Prefabriceerde eengezinswoning met zwembad & bouwpakketten voor lichtgewicht stalen framehuizen
| Slaapkamer: | 3 slaapkamers |
|---|---|
| Gebied:: | 284,32 m² |
| Sollicitatie: | Staal vervaardigd huis, familiegebruik |
Moderne modulaire huizen: aardbevingsbestendige stalen prefab huizen en windbestendige strandvilla's
| Buitenmuur: | Gevelplaat van vezelcement |
|---|---|
| binnenmuur: | 12 mm gipsplaat/12 mm MGO-plaat |
| daktegel: | colorbond / asfalt grind |
Prefab huis kit een frame met licht staal frame modulair huis voor vakantie en kamperen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |

