Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular house kits ] bij elkaar passen 364 producten.
Australië Standaard licht staal frame geprefabriceerd huis modulair huis kit
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
As/Nzs Standard Design Tiny Home Prefab A Frame Homes Voor kleine huiskits
| Naam: | dageraad |
|---|---|
| Model: | Een 11 |
| Grootte: | 7010 × 9754 mm |
Kleine Fabriek Direct Moderne Prefab Licht Gauge Staal Park Home Modulair Huis Kits
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-bord |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
AS/NZS Lichte stalen geprefabriceerde huizen Luxe geprefabriceerde modulaire huiskits
| Type: | Modulair gebouw Stacaravan Light Gauge Steel Frame |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
Verwarming Prefab Villa Modulaire Home Kit Met licht stalen frame ICC EN-1090
| Structuur: | Het dakbundel van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Daken: | 35mm Lat |
| Buitenmuur: | 8 mm James Hardie gevelbekleding |
Australië Standard Luxury Prefab Steel Structure Villa / Prefab Modular House ICC EN-1090
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
AS/NZS Luxe geprefabriceerde modulaire huizen van lichtmetalen staal te koop
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Slaapkamer: | 4 |
| Badkamer: | 5 |
Voorgefabriceerd Huis Set Koud gevormd Stalen Voorgefabriceerd Huis Snel Geassembleerd Huis
| Type: | Betaalbare woningbouw, toepassingen voor utiliteitsbouw |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
AS/US Lichte staalstructuur Prefab Villa Huis Frame Modulaire Kits Voor 4 slaapkamers
| Sollicitatie: | thuistenues met panelen |
|---|---|
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
| Vloeren: | houten of bamboe vloeren |
Modulair huis licht staal prefab huis snelle bouw 4 slaapkamer paneelhuis kits
| Structuur: | koudgevormd staal |
|---|---|
| Dak: | Asfaltschindel/colorbond |
| Deur: | Glazen schuifdeur van aluminiumlegering |

