Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular house kits ] bij elkaar passen 364 producten.
Voorgefabriceerde villa in Europese stijl van licht staal / voorgefabriceerd gebouw met meerdere verdiepingen
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Luxe stalen frame woning Graz Huis Prefab Huis Modulaire Woning Villa Stalen Huis Kits
| Type: | Een eenmansgezin |
|---|---|
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
| Stye: | Mediterrane stijl |
AS/NZS Standaard voorgefabriceerde modulaire huiskits met licht staalframe uit China
| Verpakking Details: | 40 hoofdkwartier |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Project Prefab Huis Lichte Gauge Steel Framing System Modulaire Home Kits
| Stalen frame, dakspant: | Licht staal 0.75mm van AZ150 G550 |
|---|---|
| Buitenmuur: | WPC-bekleding |
| Binnen/scheidingswand: | Binnenlands muurpaneel (droog gebied) |
Zeer aanpasbaar licht staal frame modulaire huiskits: tuin studio en hut oplossingen
| Staalframe: | AZ150 G550 licht staal |
|---|---|
| binnen wandpaneel: | Geïntegreerde muurpaneel/gipsraad |
| Onder de begane grond (indien aanwezig): | 15 mm CFC-plaat |
Lichte staalframe Wit staal Structurele luxe Moderne prefab villa Modulaire huiskits
| Inwendige bekleding: | vezelcement plaat |
|---|---|
| Isolatie: | hoogwaardige glaswol |
| Vloerbedekking: | houten of bamboe vloeren |
Lichte staal frame prefab villa & modulaire huis kits voor Uruguay.
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Prefabricated Modular Home Houten ontwerp Een frame huis kits Voor Airbnb
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
ICC-ES EN 1090 Prefab modulaire bungalows huis met licht staal huis kits
| Projectplaats: | Zuid-Afrika |
|---|---|
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
| Windows: | Dubbele verglazing Alum.Door |
Austrila Lichte staal raam huis bouw modulair huis luxe villa huis kits
| Locatie van het project: Zuid-Korea: | Wandframe, dakspant |
|---|---|
| BuitenBuitenmuurBinnenmuur: | Ext. gevelbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |

