Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular house kits ] bij elkaar passen 364 producten.
AS / NZS / USA lichtstaal frame modulair geprefabriceerd huis kit villa
| type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | Opties |
De moderne Uitrustingen van het Ontwerp Prefabhuis, Bungalowhuis, het Goed van Plattelandshuisjeuitrustingen op Weergeven voor Vakantie om te leven
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
VS/VS Lichte Steel Prefab Huis Kits Luxe Villa Eengezinswoning
| Belangrijkste materiaal: | Lichte stalen structuur |
|---|---|
| Kleur: | Optie |
| Wandmateriaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
ICC-ES Lichte staal frame huis kits en plannen Prefabricated House Steel Homes
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
|---|---|
| Onder de begane grond (indien aanwezig): | 15 mm CFC-plaat |
| Plafondpaneel: | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Eengezinswoningen Stalen Dakrandplank Luxe Geprefabriceerde Huis Villa Modulaire Huis Kits
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
| Gerstkorrel: | Moderne |
Mobiele kleine prefab studio modulair huis staal huis kits om licht frame cfc-plaat te bouwen
| Model:: | Modulaire Villa - Aarde |
|---|---|
| Staalframe: | Licht staal 0.75mm van AZ150 G550 |
| Buitenmuur: | WPC-bekleding |
Lichtstalen frame prefab huis Granny Flat Studio Mobiele huis kits met 3 slaapkamers 2 badkamers
| Daktruss: | AZ150 G550 Lichtstaal 0,75 mm |
|---|---|
| Binnenwandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |
| Onder van de begane grond (indien aanwezig): | 15 mm CFC -blad |
Kleine Huis Kit Mobiele Lichte Stalen Woning Tuinstudio Prefab 20m² Grootte
| Maat: | 20m² |
|---|---|
| sleutelhout: | houten huiskit |
| Gebruik: | vakantie/vakantieoord/kantoor |
1.5mm de Vinyluitrustingen AS/NZS 4600 van het Bevloerings Prefab Mobiele Huis Licht Staalkader
| Stalen frame: | AZ150 G550 licht staal 0.75mm |
|---|---|
| buitenmuur: | Normale dampscherm |
| Binnenmuurpaneel (droge ruimte): | Geïntegreerd wandpaneel/gipsplaat |
Energiebesparende betaalbare prefab modulaire huispakket staalstructuur villa prefab villa's
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
|---|---|
| Vloer: | Laminat/hout/tegel |
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |

