Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular house kits ] bij elkaar passen 364 producten.
AS / US Steel Frame House Kits And Plans Prefab Huis Stalen modulaire huizen
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
|---|---|
| Onder de begane grond (indien aanwezig): | 15 mm CFC-plaat |
| Plafondpaneel: | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Modulair Houten Prefab House Kit Huis Luxe Villa
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
AS/NZS/US Standard Light Steel Prefab Tiny House On Wheels Modulaire Huiskit
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Australische normen Prefab Villa Aanpasbare stalen huiskitten Modulaire stalen huiskitten
| auto: | 2 Garage |
|---|---|
| bed: | 4 slaapkamers |
| Plafondpaneel: | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Moderne ontwerp geprefabriceerde modulaire woning kit Kleine woning op wielen met 2 slaapkamers
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Levering vermogen: | 1000houses/year |
AS/NZS/US Standard Light Steel Prefab Tiny House On Wheels Modulaire Huiskit
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Voorgefabriceerd modulair huis met licht staal frame Tiny House Kit Home
| Keuken: | Amerikaanse standaardkeuken |
|---|---|
| Hoogte: | 4m |
| Daken: | kleurgebonden |
Premium prefab lichtgewicht staal frame villa's luxe prefab modulaire home kit
| Gebruik: | ontwerpen voor eenpersoonswoningen |
|---|---|
| Stijl: | Morden |
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |
Twee slaapkamers licht staal frame structuur huis
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,9 5 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Luxe prefab villa modulaire bungalows huis met licht staal huis kits
| Projectplaats: | Zuid-Afrika |
|---|---|
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
| Windows: | Dubbele verglazing Alum.Door |

