Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular house kits ] bij elkaar passen 364 producten.
Hurricane-bestendige lichtstaalframe geprefabriceerde huizen.
| Framemateriaal: | 0,75 m/0 m, 95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | Colorbond-bekleding/100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Combinatie van geprefabriceerd lichtstaal geprefabriceerd huis / geprefabriceerde modulaire woning
| Frame materiaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Prefab Luxe House Kits: High-End Villa Huizen Met Lichte Gauge Steel Modulaire Huis
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Beste prefab modulaire bungalows huis staal huis kits voor fabrieksgebouwen en slaapzalen
| Projectplaats: | Zuid-Afrika |
|---|---|
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
| Windows: | Dubbele verglazing Alum.Door |
AS / NZS / USA Lichte stalen raamhuis Prefab huis kits Modulaire huizen
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
Tiny Homes NZ: Duurzaam, flexibel wonen - Fox Cabins AS/US Modulaire Home Steel House Kits
| Structuur: | Lichte staalframe |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |
Luxe prefab villa 2 verdiepingen staal frame modulair huis US / AU / EU standaard prefab huis kits
| Type: | Een eenmansgezin |
|---|---|
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Luxe prefab villa 2 verdiepingen staal frame modulair huis met 4 slaapkamers standaard prefab huis kits
| type: | Een eenmanshuis |
|---|---|
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
| Garage: | 2 |
AS/NZS Standaard licht staal betaalbare kit huizen prefab Ny huizen op wielen te koop
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Moderne geprefabriceerde prefab villa lichtmetalen staalstructuur woning modulair huis Ktis
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |

