Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Kleine prefab huis op wielen met klein terras te koop en te huur
| Structuur: | Licht stalen frame |
|---|---|
| Dakbedekking: | Kleurbond |
| Buitenmuur: | PU Sandwich Metal Panel |
Prefab HuisUltra Modern Prefab Stadhuis Appartement In Lichte Staal Frame Huis
| Lichte Staalstructuur: | Het dakbundel van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Bandraad: | De Raad van de staalband |
| Buitenmuurlat: | 22mm Lat |
Prefab het Kader van het het Staal Ruimtestaal van de Tuinstudio Licht de Bouwontwerp
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Vapor barrier: | Normal Vapor barrier |
| Flooring for ground floor (wet area): | 1.5mm Vinyl Flooring/Ceramic tile |
Lichtstalen frame prefab villa huis luxe en prachtige stadsgezichten prefab woningen kits
| Muurkader: | AAZ150 G550 licht staal 0,9 mm |
|---|---|
| Plint onder begane grond (indien aanwezig): | 15 mm CFC-plaat |
| Basis isolatie: | Glaswol R2.5 |
Zeer aanpasbaar licht staal frame modulaire huiskits: tuin studio en hut oplossingen
| Staalframe: | AZ150 G550 licht staal |
|---|---|
| binnen wandpaneel: | Geïntegreerde muurpaneel/gipsraad |
| Onder de begane grond (indien aanwezig): | 15 mm CFC-plaat |
Goedkope prefab huis villa licht staal frame huis met thermische metalen zijkant
| Structuur: | Lichte Staalstructuur |
|---|---|
| Materiaal: | Staalstructuur |
| Airconditioning: | Centraal Airconditioningssysteem |
Goedkope huizen licht staal geraamde prefab huizen te koop onder 100k
| Vloerbedekking: | CFC-vloerplaten, porseleinen tegels, MDF-vloeren of andere |
|---|---|
| Daklat: | 35mm Lat |
| Hoofdmateriaal: | licht stalen frame |
Lichte stalen geframeerde prefab huizen te koop betaalbare stadswoningen AS4600
| Vloerbedekking: | CFC-vloerplaten, porseleinen tegels, MDF-vloeren of andere |
|---|---|
| Daklat: | 35mm Lat |
| Hoofdmateriaal: | licht stalen frame |
Module Prefabricated 2 Floor Floating Homes Prefab Light Steel Metal Structure Frame
| Standaard: | ISO95001 |
|---|---|
| Maat: | Aanpasbaar |
| Vierkante meter: | 408 m² |
As / Nzs Houten blokhuizen Lichte staal dakbeugel Prefab bungalow huizen Panelized Home kits
| Gebruik: | Huis |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Sandwichpaneel |
| Kleur: | Aangepast |

