Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Q550 standaard stalen hotel geprefabriceerde huiskits met lichte stalen omlijsting
| Productnaam: | prefab hotel |
|---|---|
| Gebruik: | huis, hotel |
| Structuur: | Staalframe |
Aardbevingsbestendig Twee verdiepingen Eén gezin Lichte stalen frame Vervaardigde prefab villa
| Type: | Aanpasbaar, geprefabriceerd, licht stalen frame |
|---|---|
| materiaal: | licht stalen frame, sandwichpaneel, |
| Dak: | EPS-sandwichpaneel, PVC-tapijt, Houten |
Prefabtuinstudio met Uitrustingen van het het Kaderhuis van het Opslag de Lichte Staal
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Roof truss: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
| ubfloor system (if any): | RHS & AZ150 light steel/light teel joit |
Kleine betaalbare stadswoningen Lichte stalen geframeerde prefab huizen te koop
| Vloerbedekking: | CFC-vloerplaten, porseleinen tegels, MDF-vloeren of andere |
|---|---|
| Daklat: | 35mm Lat |
| Hoofdmateriaal: | licht stalen frame |
Australië Standaard Prefab Lichtstalen Frame Huis Snelle Montage Aangepaste Buitenmuurbekleding 50mm ALC Paneel
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
|---|---|
| STRUCTURE: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | culturele steen |
AS/NZS Gecertificeerd Licht Stalen Tiny House Op Wielen – Prefab Mobiele Woning Met Trailer
| Structuur: | Licht stalen frame |
|---|---|
| Buitenmuur: | Metalen PU Sandwichpaneel |
| Interne muur: | geïntegreerd wandpaneel |
AS4600 Lichte staalframe Prefabricated Luxury Villa Prefab huizen
| Daken: | Asfalt tegel |
|---|---|
| Muur: | kan kiezen |
| 1F Aera: | 163㎡ vierkante meter |
Moderne ontwerp prefab licht staal tuin studio voor werk en vakantie hut prefab hotel
| Buitenmuur: | Buitendeur |
|---|---|
| Verlichting: | C.E, AS/NZS, UL standaardlicht of anderen |
| Vloerbedekking: | 15 mm technische vloer - droge ruimte |
Prefab Lichte het Staal Ruimtehuizen Draagbaar Kit Homes Kitset Homes Nz van de Tuinstudio
| Roof truss: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Exterior Wall: | Vapor barrier,Ext. wall Cladding, Basic insulation |
| Interior/Partition wall: | Interior wall panel (dry area) |
De prefabstudio's van de Luxe Eigentijdse Tuin met Lichte het Huisuitrustingen van het Staalkader
| Steel frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Exterior Wall: | Basic insulation,Ext. wall Cladding,Vapor barrier |
| Interior wall panel (dry area): | Integrated wall panel/gypsum board |

