Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Snel samenstellen modern luxe prefab huis villa licht staal frame
| Bekledingsmateriaal: | De Bladen van de staalkleur/Sandwichcomités |
|---|---|
| Structuur: | licht stalen frame |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
Kosten per m2 voor Tiny Houses in Australië – Prijzen voor Modulaire Woningen met Lichtstalen Frame
| Transporteerbaar: | Ja, ontworpen voor gemakkelijk transport |
|---|---|
| Hoofdmateriaal: | licht stalen frame G550GD AZ150 0,75 mm |
| Verwarmingkoeling: | Mini-split HVAC-systeem |
AS/US Standard Light Steel Villa. Prefab Luxury Mansion Eengezinswoning.
| Kleur van de buitenmuur: | wpc-bord |
|---|---|
| Gebied: | 360,2 m² |
| Andere fittingen: | Toilet, wasbasin, douche, keuken etc. |
Prefab woning
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Prefab woning Modulaire woning Prefab tuin studio Met licht stalen frame Opslag
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Plafondmateriaal: | MGOboard/Gips board+others |
De lichte van het de Aanhangwagenhuis van Eco van het Staalkader Prefab Modulaire Uiterst kleine Modulaire Geprefabriceerde Huizen
| Structuur: | Licht stalen frame |
|---|---|
| Dakbedekking: | Kleurbond |
| Buitenmuur: | PU Sandwich Metal Panel |
Executive Residence Prefab Huis Biedt Lifestyle Lichte stalen frame Luxe villa
| Staalframe: | AZ150 G550 licht staal |
|---|---|
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
| Plafondpaneel: | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Van het het Staalkader van Nieuw Zeeland de Norm Geprefabriceerde Lichte Villa van de het Huisluxe
| Structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| Dak: | OSB-plaat van 15 mm |
| Buitenmuurlat: | 22 mm lat |
NS / AS Luxe Moderne Villa Prefab Huizen Lichte stalen frame Structuur
| Verpakkingsmateriaal: | Stalen kleurplaten/sandwichpanelen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
Vochtdichte prefab modulaire huizen prefab licht staal huis branddicht oma flat
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |

