Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Prefab woning lichte staalconstructie bungalow met aluminiumlegering / PVC raam
| Deur: | stalen beveiligingsdeur/wpc of houten deur |
|---|---|
| Raam: | Aluminium legering/PVC |
| Vloer/funderingsmateriaal: | laminaat vloeren/houten/PVC tapijt |
Hoogwaardig prefab huis villa met licht staal frame vijf verdiepingen huizen met AS / US
| Framemateriaal: | Licht stalen frame van 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm |
|---|---|
| Buitenmuur: | ALC-paneel, vezelcementplaat, hebel-paneel, EPS-cement sandwichpaneel |
| Isolatie: | Glaswol/steenwol/EPS/XPS/PU-schuim |
Moderne geprefabriceerde huizen Superieure kwaliteit licht staal frame AS / NZS
| Vloerbedekking: | CFC-vloerplaten, porseleinen tegels, MDF-vloeren of andere |
|---|---|
| Daklat: | 35mm Lat |
| Hoofdmateriaal: | licht stalen frame |
AS / NZS / USA Lichte staal raamhuis Prefab huis kits Prefab huizen
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
Prefabricated Villas Prefab Steel Frame Villa Light Gauge Steel Frame Luxe ontwerper
| Bekledingsmateriaal: | De Bladen van de staalkleur/Sandwichcomités |
|---|---|
| Structuur: | licht stalen frame |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
Licht Staal Gestructureerd Pre Gebouwd de Aardbevingsbewijs van Staalhuizen voor Woonplaats
| Gebruik: | koffiehuis |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
VS Luxe Prefab Huis Villa's Moderne licht staal Prefab Huizen
| Verpakkingsmateriaal: | Stalen kleurplaten/sandwichpanelen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
EU geprefabriceerd licht staal frame modulair huis villa huis met grote ramen
| Gebruik: | Huis |
|---|---|
| Kleur: | Gemaakte klant |
| Materiaal: | Licht stalen frame |
Licht stalen frame huisontwerp voor gezinswoningen aan zee, modulaire vakantiewoningen
| dakspant: | AZ150 G550 Lichtstaal 0,75 mm |
|---|---|
| Buitenmuur: | Ext. gevelbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Binnenwandpaneel: | droog gebied, nat gebied |
Odular Huis Klein Huisje Op Wielen Met Caravan Voor Airbnb Geprefabriceerde Lichte Staalstructuur
| Binnenmuur: | WPC-bord |
|---|---|
| Hoofdstructuur: | Licht staal 0.75mm van G550GD AZ150 |
| Droge gebiedsbevloering: | 9mm MDF bevloering |

