Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Prefab mobiele huizen op maat lichtmetalen stalen frame house prefab oma flat/ADU
| Staalframe: | Stalen muur AS1397 G550 AZ150 0,75 mm |
|---|---|
| Binnenlands muurpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde muurpaneel/gipsraad |
| Type: | ADU/Granny flat |
Au/Nzs/USA Standard Modulair Huis Prefab Huis Gebouw Lichte staalstructuur Appartement
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Aangepaste Ontwerp Moderne Stijl die de lichte Prefabluxe van de Staalstructuur of lage kostenvilla's met Keuken bouwen
| Villa: | Villa met 2 slaapkamers |
|---|---|
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
AS/US Lichte geprefabriceerde stalen woning Goed aardbevingsbestendige geprefabriceerde metalen gebouwen
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Australisch project voor een prefab lichtstaalhuis met een prefab metalen raam
| Lichte Staalstructuur: | De Dwarsbalk van de het Staalvloer van AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| daktegel: | Asfalt Dakbedekking Shingle Tegel |
| Soffit: | 6mm CFC Blad |
Prefab Lichtstalen Frame Studiohuis Stalen Frame Huis Kits Om Granny Flat Te Bouwen
| Stalen frame: | Dakspant, Muurframe |
|---|---|
| Wandpaneel binnen (natte ruimte): | 9 mm CFC-plaat/geïntegreerd wandpaneel |
| Vloeren voor begane grond (natte oppervlakte): | 1,5 mm vinylvloeren/keramische tegel |
Van het Staal het Prefabhuizen van het waterbewijs Huis van het het Staalkader Prefab Lichte voor het Leven
| Name: | Firenze House |
|---|---|
| Structuur: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
| Exterior wall reinforcing layer: | 15mm OSB Board |
Prefab A Frame House met licht staal frame vervaardigde huizen kit voor kamperen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Hot Sale Prefab House Villa – Snelle Constructie Licht Stalen Modulaire Woning Klaar voor Verzending
| Framemateriaal: | 0,75 m/0 m, 95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Lichte staalframe Prefab appartementengebouwen voor de herdefiniëring van de bouwindustrie
| Frame materiaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 15mm OSB raad |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |

