Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Voorgefabriceerd Voorgefabriceerd Huis Gebouw Lichte staal Voorgefabriceerd Huis Prachtig Houten Bungalow
| Locatie van het project: Zuid-Korea: | Wandframe, dakspant |
|---|---|
| BuitenBuitenmuurBinnenmuur: | Ext. gevelbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Prefab Huis Modulair Klein Huis Op Wielen Met AS/US Standard Lichte Staal Frame
| Trefwoorden: | Uiterst klein huis op wielen |
|---|---|
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
| Trefwoord: | Kleine huizen op wielen |
De rekupereerbare Groene Prefabhuizen van de Windweerstand De lichte Uitrustingen van het Staal Prefabhuis
| Frame materiaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Prefabriek Houten Huis Appel Huis Aluminium Schuifdeuren Stalen Frame Prefab Modulaire Woningen
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | CE, AS/NZS, UL Standard Light of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
"Module lichtstaal frame prefab huis - Travel Hotel & Camping Cabin Kit voor buitenleven
| Gebruik: | Hotel |
|---|---|
| Materiaal: | Framemateriaal |
| Venster: | Glas |
Luxe Prefabricated Luxe Villa Lichte staal Framing Prefab Huis US
| Inwendige bekleding: | vezelcement plaat |
|---|---|
| Isolatie: | hoogwaardige glaswol |
| Flooring: | wooden or bamboo flooring |
Prefab licht staal ruimte frame gebouw voor lichtgewicht staal constructie modulair huis
| Waterdichte laag voor dak: | Het Bewijslaag van Asphalt Water ‐ met Alu. Rol |
|---|---|
| Fasciabord: | De Raad van de staalband |
| Buitenmuurlat: | 22mm Lat |
Prefab Lichte van het het Huis Lichtgewichtstaal van het Staalkader Modulaire Te bouwen de Huizenuitrustingen
| Staalframe: | Wandframe, dakspant, ondervloersysteem (indien aanwezig) |
|---|---|
| Binnenlands muurpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde muurpaneel/gipsraad |
| Hoek lijn: | 50mm PVC Conisch/gips conisch |
Lichte stalen prefab huis, hotel eenheid, Tiny Home, Dome House, een frame huis
| Stalen frame: | Wandframe, dakspant, ondervloersysteem (indien aanwezig) |
|---|---|
| Buitenmuur: | Ext. wandbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Binnenwandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |
Lichtstalen frame prefab modulair woningen mobiele kits opvouwbare huis
| Interieur voering: | 8 mm vezelcementplaat |
|---|---|
| Vloeren: | 9mm gelamineerde vloeren |
| Bochten:: | Kroonlijst van gipskarton van 90 mm |

