Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Aanpasbare prefab villa met licht stalen frame ️ snel bouwen geïsoleerd modulair huis
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Prefab Light Steel Frame House Hotel Unit Met Landschap Nancy House
| Stalen frame: | Wandframe, dakspant |
|---|---|
| BuitenBuitenmuurBinnenmuur: | Ext. gevelbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Binnenwandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |
Prefab licht staal frame huis kantoor lodges all inclusive bungalow resorts apple house
| Wandframe: | AZ150 G550 Zink & Alu. gecoat staal 0,75 mm |
|---|---|
| Wandpaneel binnen (natte ruimte): | 9 mm CFC-plaat/geïntegreerd wandpaneel |
| Vloeren voor de begane grond (droge oppervlakte): | 8 mm SPC-vloeren |
Goedkope kleine huizen op wielen met licht stalen frame prefab hutten met AS / US
| Buitendeur: | Australische standaard aluincasedeur |
|---|---|
| Vloer: | 15 mm vezelcementplaat |
| Interieurtrap: | Stalen frame met afwerking |
AS/NZS Standaard licht staal prefab Tiny House On Wheels Kit Huis voor avontuurlijke reizigers
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Lichte staalframe prefab appartementenbouw modulair huis met AU/EU/USA standaard
| Type: | Appartement op de tweede verdieping. |
|---|---|
| Buitenwand: | 22mm Lat |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
AS / US Steel Frame House Kits And Plans Prefab Huis Stalen modulaire huizen
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
|---|---|
| Onder de begane grond (indien aanwezig): | 15 mm CFC-plaat |
| Plafondpaneel: | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Combinatie van geprefabriceerd lichtstaal geprefabriceerd huis / geprefabriceerde modulaire woning
| Frame materiaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Eco-vriendelijk Prefab Huis. Modulair licht staal frame huis AS/NZS/USA
| Verpakking Details: | het lichte maatstaal in massa, verfraait paneel materil in pallet, andere die montage allen in dozen |
|---|---|
| Levertijd: | hangt van het de bouwgebied af, normale 35 dagen |
| Levering vermogen: | 15000square meters per maand |
Australia Standard Design Prefab Tuin Studio Huizen Voor Kleine Huizen Kits Twee verdiepingen van het licht staal Prefab Moderne H
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |

