Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Assembleer snel de Lichte Geprefabriceerde Villa van de Staalstructuur in AU/EU/US-Norm met Vloer Twee
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
|---|---|
| Plafondmateriaal: | MGOboard/Gips board+others |
| Vloer: | Laminat/hout/tegel |
De het lichte Hotel van de de Bundel Prefabbank van het Staaldak/Bungalow van het Strandoverwater van de Eilandtoevlucht
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Europees Standaard Prefab van het de Cabinechalet van het Staalhuis Houten van de de Zolderverdieping Licht het Staalkader
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| muurbekleding: | WPC, houten bekleding |
| Plattegrond: | één slaapkamer, keuken, woonkamer, badkamers |
Moderne modulaire woning. Lichte stalen prefab huis met grote ramen.
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Isolatie materiaal: | glaswol of ook EPS/XPS/PU sandwich |
| Daken: | EPS sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfaltdakspaan |
Op maat gemaakte ruimtecapsule licht staal raam huis gletsjer hotel perfect voor milieuvriendelijke uitjes
| Kader: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| Zwaar stalen chassisframe: | Zwaar stalen chassisframe |
| Buitenmuurlat: | Aluminium composiet paneel |
Eco-vriendelijk, modern, luxe prefab woningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoningwoning
| Prefabhuizen: | 5 slaapkamers luxe villa |
|---|---|
| Gerstkorrel: | metalen geprefabriceerde gebouwen |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
Luxe 4 slaapkamer prefab villa prefab huis met licht staal frame huis ktis
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Naam: | Manchester House |
| Lichte stalen huiskits: | Bungalow |
4 Slaapkamer Moderne Twee-Verdiepingen Modulaire Woning Licht Stalen Frame Prefab Voor Gezinsleven
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
|---|---|
| STRUCTURE: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | culturele steen |
Moderne modulaire huizen met licht staal frame prefab vouwbare huizen oma flat
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
De waterdichte Prefabvillageprefabriceerde huizen maken Hoge Akoestische Isolatie in Norm vuurvast
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |

