Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Lichte staalstructuur Prefab Luxe villa huis
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | EPS/XPS/PU sandwichpaneel of glaswol |
| Raam: | Aluminium legering/PVC |
Moderne prefab licht staal frame huis villa appartement dak EPS sandwich paneel voor wonen
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
AS/NZS/USA Standard Prefab Light Steel Frame House For Living Luxury Modular Hotel Eenheid
| Lichte Staalstructuur: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| Dak versterkende laag voor dak: | 15mm OSB raad |
| daktegel: | Steen gecoate stalen dakpan |
Licht Staal Prefab Uiterst klein Huis met het Comité van de Metaalpu Sandwich Muur en Aanhangwagen
| Structure: | AS1397 G550 Z275 0.95mm Steel floor Joist |
|---|---|
| Chassis: | Dedicated custom chassis |
| Roof: | 6mm CFC Sheet |
Kleine huizen onder de 15.000 dollar ¥ betaalbare prefab en mobiele huizen lichtmetalen staal AS/NZS/USA STANDARD
| Kenmerken:: | Uiterst klein huis op wielen |
|---|---|
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |
| Geschikt voor:: | Gezinsreizen of reizen met een paar |
ICC EN-1090 Prefab Light Steel Framing Modulaire Prefab Luxe Container House 3D Ontwerp
| Prefabhuizen: | 4 slaapkamers luxe villa |
|---|---|
| Gerstkorrel: | metalen geprefabriceerde gebouwen |
| Windows: | Dubbel glas PVC schuiframen |
NZ / AS Prefab Modulaire Kleine Huis Kit Luxe Prefab Kleine Huis Op Wielen
| Merken: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
|---|---|
| Naam: | Zuid-Afrika |
| grootte: | 2.35*8m |
ICC-ES-certificering Luxe Twee verdiepingen Modulair Huis Modern Mobiele Prefab Light Stee kits
| Type: | Prefab villa |
|---|---|
| Sanitair: | Watervoorzieningsleidingen, Ewage -pijpen |
| Isolatie: | Hoogwaardige thermische isolatie |
Modulaire huizen van hedendaagse stijl / prefab villa van lichtstaal / prefab huis kti
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
De lichte Huizen van de Staal Prefabcontainer/prefabriceerden Huisuitrustingen voor het Leven
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |

