Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Lichte staal frame verplaatsbare prefab 2 verdieping modulaire huizen appartement te koop
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Prefabricated Construction Building Huis Kit Met Lichte Staal Frame Huis Drie of Vier Slaapkamers Villa
| Frame materiaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Lichte staalconstructie villa van contractuele stijl / prefab staal prefab villa staalconstructie
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Verhalen: | 2 |
| Volledige oppervlakte: | 253㎡ |
AS4600 Groot licht staal frame prefab villa / prefab staal huis kits
| Buitendeur: | Australische Standaard Enkel Glas Alu. Schuifdeur |
|---|---|
| Verlichting: | C.E, AS/NZS, UL standaardlicht of anderen |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Gepersonaliseerde lichtstaal prefab metalen huizen Aardbevingsbestendige 100 jaar Leven Huis in Chinese stijl
| Isolatie materiaal: | EPS/XPS/PU sandwichpaneel of glaswol |
|---|---|
| Belangrijkste materialen: | Lichtgewicht staal |
| Andere fittingen: | Toilet, wasbasin, douche, keuken etc. |
AS / NZS Lichtstalen Prefab Huis
| projectadres: | Nieuw-Zeeland |
|---|---|
| kleur: | Wit |
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
Villa AS/NZS/USA Lichte staalframe Moderne prefab huis Luxe modulair huis
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Mansion |
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |
Kostenefficiënt Luxe Villa Kit Prefab Lichte Gauge Steel Frame Huis
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Mansion |
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |
Lichte staalframe prefab villa huis Metalen modulair huis
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Mansion |
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |
Australië lichtgewicht licht staal raam huizen, snel monteren noodopvang
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | MGO board/Gips board+others |

