Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Lichte staal frame Liverpool House Modulair Huis Twee verdiepingen Moderne luxe villa
| Lichte stalen structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Dak Truss |
|---|---|
| De Laag van het water‐ Bewijs voor dak: | Het Bewijslaag van Asphalt Water ‐ met Alu. Rol |
| Buitenmuurlat: | 22 mm batten |
ICC EN-1090 voorgefabriceerde villa's van licht staal
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
AS/NZS-stijl lichtstaal villa / lichtstaal frame voorgefabriceerde huizen
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Op maat gemaakt licht staal huis prefab modulair eengezinshuis met USA standaard
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Materiaal plafond: | MGO board/Gips board+others |
Voorgefabriceerde lichte stalen woningen: Aardbevingsvaste woningbouw van stalen woningen
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Lichte staalframe Prefab huizen Klappend systeem huizen Moderne ontwerpen Voor hotel eenheden
| Structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| daktegel: | 0.5mm Colorbond Dakwerkblad |
| Fascia -bord: | Stalen fascia -bord |
Kostenefficiënt Prefab Luxe Villa Huis 4 slaapkamers Kit Lichte Gauge Staal Frame
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Mansion |
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |
Voorgefabriceerde bungalowwoningen van licht staal
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Wandmateriaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
| Isolatie materiaal: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Lichtstalen Frame ADU Huizen Modulaire Woning Mantelzorgwoning Eén Verdieping Eengezinswoning Te Huur
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Isolatie materiaal: | glaswol of ook EPS/XPS/PU sandwich |
| Dak: | EPS sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfaltdakspaan |
Licht staal frame prefab tuin studio huis kits kostenbesparing kleine hutten voor airbnb
| Maat: | B3,3×L7M |
|---|---|
| Trefwoord: | houten hutten |
| Gebruik: | Hotel, huis, kantoor, winkel, werkplaats, fabriek |

