Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Overwater Bungalow Resort Inn Waterdicht Ventilatie Licht Stalen Frame voor vakantie
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
Lichte stalen frame geprefabriceerde huizen snelle installatie paneelsysteem
| Framemateriaal: | 0.75m/0m.95mm/stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Externe muur: | ALC-paneel/vezelcement |
Creatief ontwerp voor twee slaapkamers.
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
USA Standard 2 verdiepingen Eengezinswoning Geprefabriceerd Lichte Stalen Ruimte Huis Luxe Villa
| Lichte Staalstructuur: | De Dwarsbalk van de het Staalvloer van AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| De laag van dak reinfRoof Battenorcing voor dak: | 35mm Lat |
| Soffit: | 6mm CFC Blad |
Het geprefabriceerde Mini House Modular Prefabricated Light-Uiterst kleine Huis van de Staalstructuur op Wielen
| Stijl: | Modern |
|---|---|
| Elektro: | 110/220V/240v |
| Bevloering: | Laminaat |
Prachtige daken met raamwerk vakantie bungalows, Australië licht staal dak beugel prefab huis
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Het lichte Geprefabriceerde huis van het Staalkader/Aardbevingsweerstand/het Lichte Huis van het Maatstaal
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Vervaardiging van elektrische elektrische apparatuur
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| stijl: | Mansion |
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |
Snel te bouwen 2-verdiepingen Modulaire Woning | Australische Lichtstalen Frame Villa
| Standaard: | ISO/ICC-ES/EN-1090 |
|---|---|
| Type: | Een eenmansgezin |
| Basisisolatie: | Glaswol R2.5 |
Australische standaard geprefabriceerd lichtstaal frame modulair huis China panelized systeem
| Ontwerp: | Modern |
|---|---|
| Dakbedekking: | stalen dakbedekking/asfalt, truss, glaswol |
| Duurzaamheid: | Ontworpen om aardbevingen en harde wind te weerstaan |

