Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
De duurzame geprefabriceerde Lichte Huizen van het Staalkader, de Goede Huizen van het Aardbevingsbewijs
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol |
De Structuur Prefabhuizen van het knappe/het Leven Comfortabele Prefabvilla Lichte Staal
| De deur: | stalen veiligheidsdeur/WPC of triplexdeur. |
|---|---|
| Venster: | aluminiumlegering/PVC. |
| Vloer: | Laminat/hout/tegel |
Moderne Design Prefab Licht Stalen Huis Villa Voor Vakantie Stalen Huis Kits Resort Hotel Maatwerk Huis
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | CE, AS/NZS, UL Standard Light of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Hoogwaardig geprefabriceerd sandwichpaneelhuis staalconstructie geprefabriceerde hotelruimte
| Product name: | Luxury Prefab Hotel |
|---|---|
| Use: | Hotel, Holiday House |
| Frame material: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
Modulair licht staal Moderne prefab huizen Ronde pre gebouwde huizen Dome hotel eenheid
| Structuur: | De Dwarsbalk van de het Staalvloer van AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| Dak versterkende laag voor dak: | 15 mm OSB -bord |
| daktegel: | 0.5mm Colorbond Dakwerkblad |
Draagbare voorgebouwde kleine huizen op een trailer AS / US Light Steel Frame Kits
| Gebruikt voor:: | Airbnb hut |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
2-Verdiepingen luxe villa prefab huis paneelsysteem gebouwd met licht stalen frame woning
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
|---|---|
| Gebied:: | 397,56m² |
| Sollicitatie: | Staal vervaardigd huis, familiegebruik |
Belize/de Bungalow van de Maldiven Overwater met Licht Staal, over de Waterbungalowwen
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
De lichte de Bungalow van Staal Witte Prefabbali/Medhufushi-Eilandbungalow van Overwater van het Toevluchtstrand
| Externe muur: | ALC-paneel/WPC-bord/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
Het Huis van geprefabriceerd huisuitrustingen, het Lichte Blokhuis van de Staalstructuur, Verschillend Kleurenplafond
| Eeuwige muur: | WPC board/massief hout |
|---|---|
| binnenmuur: | pvc-raad/massief hout |
| daktegel: | colorbond/asfalt dakspaan |

