Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Modulaire woning Pionier licht staal constructie voor prefab appartementen
| Type: | Appartement op de tweede verdieping. |
|---|---|
| Buitenwand: | 22mm Lat |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Prefabricated Container Home Luxe Gebouw Licht Stalen Villa Aangepaste Gepaneelde Huis Kits
| Buitendeur: | Aluin. frame dubbele glazen deuren |
|---|---|
| Daklat: | 35 mm Batten |
| Prefabhuizen: | 5 slaapkamers luxe villa |
Brandwerend licht staal frame metaal prefab auto schuur met staal plaat bekleding park huis
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Goedkoop Australië Standard licht staal prefab huis bouwen luxe villa prefab huis
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | Gipsplaat+overig |
Gegalvaniseerd dubbeldek licht staal geprefabriceerd huis villa's Spaar Australië standaard
| Kleur: | Facultatief |
|---|---|
| Grootte: | aangepast, 100-300 vierkante meter, als eis |
| Type: | Geprefabriceerd, zware stalen constructie, 2 verdiepingen |
ICC EN-1090 2 verdiepingen hoog geprefabriceerd lichtstaal villahuis met grote ramen
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Mansion |
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |
Prefab huizen in de Malediven lichtmetalen stalen frame systeem met vezelcement bord bekleding Overwater bungalow
| Externe muur: | vezelcementbord |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm AZ150 aluin. zinkcoating Lichtgewicht stalen frame |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Vinnige installatie Prefab licht staal frame structuur Australië Standard Granny Flats
| Type: | cabinekits met panelen |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 m/0 m, 95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
Modulaire geprefabriceerde lichtstaalconstructie Kleintje huis op wielen
| Lichte stalen structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Dak Truss |
|---|---|
| buitenmuurbekleding: | 50 mm ALC-paneel |
| Binnenwandpaneel: | Gegalvaniseerd staal en PU-sandwich gedecoreerd paneel |
AS/NZS/USA standaard geprefabriceerd luxe modulair huis met licht stalen frame
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Mansion |
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |

