Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Lichte staalframe geprefabriceerde huizen ️ modulaire bungalows, opvouwbare huizen, grootmoederwoningen en ADU's
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
Moderne geprefabriceerde villa manufactured home geprefabriceerde licht stalen frame huisbouw
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Voorgefabriceerde huizen van licht staal en aardbevingsbestendige twee verdiepingen
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Prefabriceerde eengezinswoning met zwembad & bouwpakketten voor lichtgewicht stalen framehuizen
| Slaapkamer: | 3 slaapkamers |
|---|---|
| Gebied:: | 284,32 m² |
| Sollicitatie: | Staal vervaardigd huis, familiegebruik |
Het geprefabriceerde Lichte Huis van Staalvilla's snel op Plaats Te assembleren
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Slaapkamer: | 4 |
| Badkamer: | 2 |
Moderne twee verdiepingen tellende villa met paneelsysteem: Spiez House Prefabricated Light Steel Frame Home
| Slaapkamer: | 3 slaapkamers |
|---|---|
| Gebied:: | 284,32 m² |
| Sollicitatie: | Staal vervaardigd huis, familiegebruik |
UK Standaard Geprefabriceerde Woning Modulaire & Lichtgewicht Stalen Frame Huizen Kits
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
|---|---|
| Gebied:: | 270,08m² |
| Sollicitatie: | Staal vervaardigd huis |
Fabriek Direct lichtmetalen stalen geprefabriceerd klein huis op wielen met thermische metalen zijkant
| Trailer: | 2 assige stalen aanhanger |
|---|---|
| hoofdframe: | Licht stalen frame |
| Dak: | kleurgebonden dakbedekking |
Australische prefab huis project prefab licht staal frame huis
| Lichte Staalstructuur: | Het dakbundel van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| De Laag van het water‐ Bewijs voor dak: | Het Bewijslaag van Asphalt Water ‐ met Alu. Rol |
| Buitenmuurlat: | 22mm Lat |
Nieuw-Zeelandse Standaard Eengezinswoning met Lichtstalen Frame Prefab Villa Voor Familie prefab huis ktis
| Lichte Staalstructuur: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| Dak versterkende laag voor dak: | 15mm OSB raad |
| Dampbarrière voor dak: | Normale Dampbarrière |

