Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Goedkope geprefabriceerde gebouwen.
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Materiaal plafond: | MGOboard/gipsplaat+anderen |
Prefab licht staal frame huis van hotel eenheid lodges met holiday inn newton modulair huis
| Verlichting: | Facultatief |
|---|---|
| Materiaal: | HOUT |
| Naam van het product: | Prefabtuinstudio |
Lichte staalframe prefab appartementenbouw modulair huis met AU/EU/USA standaard
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Luxe vakantiehuis van licht staal Villa Prefab Resort Villa Staalstructuur
| Locatie van het project: Zuid-Korea: | Wandframe, dakspant |
|---|---|
| BuitenBuitenmuurBinnenmuur: | Ext. gevelbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Europese kwaliteit 2 verdiepingen luxe prefab lichtgewicht stalen raamwoningen modulair huis
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Lichtstalen frame geprefabriceerde overwaterbungalow / prefab huis voor resort
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Klein modulair geprefabriceerd hotel & overwater bungalow
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
2 verdiepingen licht staal geprefabriceerd houten huis, wit geprefabriceerd staal huis modulair huis
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Lichte staal raam huis structuur, snelle installatie prefab huis villa stadhuis
| Framemateriaal: | 0,75 m/0 m, 95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
De lichte Prefabvilla van het Staalkader
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
|---|---|
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
| vloer: | Laminaat/houten/tegel |

