Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Goedkope prefab huis keramische tegels vloer herbruikbare landelijke stijl licht staal villa
| Technologie: | op maat gemaakte paneelwoningen |
|---|---|
| gebruik: | Villa, Huis, Bureau, Hotel, Carport |
| materiaal: | Staal, sandwichpaneel, Q235, diverse keuze, gelast H-profielstaal |
De moderne Modulaire Wpc-Raad prefabriceerde Uiterst klein Huis op Wiel met Licht Staalkader
| Structure: | Light Steel Frame |
|---|---|
| External Wall: | WPC Board, Metal PU sandwich panel |
| Roof: | Colorbond roofing sheet |
Prefabricated Homes Modular met AS4600 licht staal frame tuin pergola
| Extra isolatie: | 50 mm PU-paneel |
|---|---|
| Onderaan van benedenverdiepings droog gebied: | 15mm CFC Blad (Hoogte - dichtheid) |
| Verlichting: | LED's |
Custom houten ontwerp mobiele prefab tuin studio licht staal frame hut
| Belangrijkste materiaal: | Lichte stalen structuur |
|---|---|
| Maat: | bijna geen beperking |
| Ontwerp: | Klantontwerp beschikbaar |
Modulaire huis prefab vouwbare containerhuizen 20ft 40ft voor betaalbare noodschuren
| Model: | Fc-01 |
|---|---|
| Structuur: | Gegalvaniseerde vierkante buis 40*40 |
| Chassispurlin: | Gegalvaniseerde RHS 40*40 |
Modulaire trailerhuis geprefabriceerd licht staalconstructie Huizen op wielen te koop
| Structuur: | Lichte Staalstructuur |
|---|---|
| Bandraad: | De Raad van de staalband |
| Buitenmuur: | WPC-wandpaneel |
VS Standard Prefab Light Steel Frame House Geïsoleerde mobiele villa Prefabricated Home
| Verpakkingsmateriaal: | Stalen kleurplaten/sandwichpanelen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
Modulair geprefabriceerd klein huis op wielen in lichte staalconstructie: de ultieme reisgenoot
| Structure: | Light steel structure |
|---|---|
| Roof: | Vapor Barrier for roof |
| Vapor Barrier for roof: | customizable |
Luxe prefab huis villa licht staal kit huizen prefab villa modulair huis
| Verpakkingsmateriaal: | Stalen kleurplaten/sandwichpanelen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
Panelbouw Modernisering Geprefabriceerde Huizen Lichtstalen Constructie Sociale Woningbouw
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |

