Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
AS/NZS/US Standard Light Steel Prefab Tiny House On Wheels Modulaire Huiskit
| Gebied: | 27.58m2 |
|---|---|
| projectadres: | Ons |
| Buitenmuur: | Matel PU-sandwichpaneel |
Moderne licht staal frame house kits met 3 slaapkamers NS/AS prefab licht staal frame house
| Locatie van het project: Zuid-Korea: | Wandframe, dakspant |
|---|---|
| BuitenBuitenmuurBinnenmuur: | Ext. gevelbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Modulaire prefab huis licht staal frame camping hut met hoogwaardige bouwmaterialen
| Materiaal: | Hoogwaardig hout |
|---|---|
| Raamtype: | Grote panoramische ramen |
| Elektrische kabels: | Inbegrepen |
Één het Strandbungalow van het Slaapkamerstaal, Kleine Prefabhuisuitrustingen, Lichte Staalstichting
| Stichting: | H-balk en licht stalen fundering |
|---|---|
| Vloer: | 12 mm MGO-plaat en laminaatplaat |
| Buitenmuur: | WPC-bord en OSB-bord |
Australisch licht het huis van het staalkader het project prefabhuis van de bouwuitrustingen
| gebruik: | Hotel, huis, kantoor, winkel, werkplaats, fabriek |
|---|---|
| Kleur: | Facultatief |
| Materiaal: | Lichte staalconstructie |
Fabriek Direct Prefab licht staal frame mobiele huis kits vouw systeem oma flat ADU
| Gebruikt: | Levend |
|---|---|
| Stalen frame: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
| Interieur/scheidingswand: | Inwendige wandpaneel, Inwendige wandafwerking |
Lichtstalen Frame Tuinhuis | Maatwerk Houtskeletbouw Ontwerp
| Wandframe: | AZ150 G550 Lichtstaal 0,75 mm |
|---|---|
| Ext. gevelbekleding: | WPC-bekleding |
| Binnenwandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |
AS/NZS/USA Standard Prefab Light Steel Frame House met tuinterras
| Model: | Ster-geschat hotel-T2 |
|---|---|
| Plattegrond: | T |
| Grootte: | L12700×W7700mm |
Modulaire huis prefab tuin studio met licht staal frame en uitgestrekte dek gebied
| Slaapkamer: | 1 |
|---|---|
| Plafond materie: | MGOboard/Gips board+others |
| Plafondpaneel: | Geïntegreerde muurpaneel/gipsraad |
Eco-vriendelijk snel samenstellen Moderne luxe prefab huis villa licht staal frame
| Bekledingsmateriaal: | De Bladen van de staalkleur/Sandwichcomités |
|---|---|
| Structuur: | licht stalen frame |
| Buitenmuur kleur: | Opties |

