Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ contemporary prefab homes ] bij elkaar passen 293 producten.
Gemakkelijk bouw de Lichte Isolatie van de de Hoge Prestatiesglaswol van de Staal Prefabvilla met Twee Niveaus
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Licht staal: | ICC EN-1090,CE, AS/NZS, UL-standaardlicht of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Goedkope prefab huis villa licht staal raam huis met PVC schuifvensters
| Type: | Betaalbare woningbouw |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
Teel Structure Prefabricated Home. Tifoonbestendige lichtmatige stalen raamwoning.
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Groene Modulaire Huizen/Staal Geprefabriceerde Villabouw met Isolatiemateriaal in Norm
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
ICC EN-1090 voorgefabriceerde villa's van licht staal
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
AS/NZS-stijl lichtstaal villa / lichtstaal frame voorgefabriceerde huizen
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
De waterdichte Prefabvillageprefabriceerde huizen maken Hoge Akoestische Isolatie in Norm vuurvast
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Voorgefabriceerde lichte stalen woningen: Aardbevingsvaste woningbouw van stalen woningen
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Standaard prefab eengezinswoning in Amerikaanse stijl met lichtstalen huis
| Verpakking Details: | 40 hoofdkwartier |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
US Standard Prefab House Lichte staalstructuur Luxe villa Prefabricated residential home
| Hoofdstructuur: | Lichte stalen stalen stalen |
|---|---|
| Totale oppervlakte: | 222㎡ |
| Verhalen: | 2 |

