Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ contemporary prefab homes ] bij elkaar passen 293 producten.
Persoonlijke aanpassing Luxe licht staal structuur Bungalow Single Family Home Huis
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
De lichte van de het Kaderbouw Geprefabriceerde Oma van de Staalstructuur Vlakke Huizen
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Panelenbouwstelsel Klein gezin Mooie stalen structuur Geprefabriceerde lichte stalen woningen
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
Dubbele garage bungalow modulaire huizen sneeuwbestendige, licht staal frame, prefab wall panels
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
AS/NS Lichtstalen Constructie, Geprefabriceerde Bungalowwoningen, Modulaire Villa's
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Staalconstructie Houten huizen, geprefabriceerde bungalowhuizen Kits
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
Op Maat Gemaakte Geprefabriceerde Bungalowwoningen Die De Weg Wijzen Met Lichtstalen Frames
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Voorgefabriceerde huizen volgens de Australische standaard, kithuizen en gefabriceerde herenhuizen
| NEE: | 2127 |
|---|---|
| Deuren: | Australisch standaard aluin. Schuifdeur |
| Ramen: | Australische standaard enkelglas Alu. |
Voorgefabriceerd Huis Set Koud gevormd Stalen Voorgefabriceerd Huis Snel Geassembleerd Huis
| Type: | Betaalbare woningbouw, toepassingen voor utiliteitsbouw |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
Het modulaire Draagbare Lichte van de het Huisluxe van de Staalvilla Materiaal van de de Huizenisolatie Prefab
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |

