Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ contemporary prefab homes ] bij elkaar passen 293 producten.
Modulaire huizen van hedendaagse stijl / prefab villa van lichtstaal / prefab huis kti
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Modulaire huizen van licht staal op maat Opvouwbaar huis Hoog prestatie voor wonen
| Gebruik: | Huis, Bureau, Hotel |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Naam van het product: | Prefab modulaire woning met 3 slaapkamers |
Lichte Gauge Steel Prefab Villa Twee verdiepingen Huizen Morden Design Orkaan Resistente Huizen
| Type: | Enkele familiehuizen |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Moderne prefab huizen met lichtmetalen stalen frame systemen houten bungalow voor het strand
| Lichte Staalstructuur: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Daken: | Dakpan, daklat, dakverstevigingslaag voor dak |
| Buitenmuurlat: | 22mm Lat |
Luxe prefab villa. Stalen huizen. Lichte stalen raam.
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | MGOboard/Gips board+others |
Module Prefabricated 2 Floor Floating Homes Prefab Light Steel Metal Structure Frame
| Standaard: | ISO95001 |
|---|---|
| Maat: | Aanpasbaar |
| Vierkante meter: | 408 m² |
Ultra-moderne prefab huizen
| Hoofdstructuur: | 0,75 mm / 0,95 mm / 1,15 mm stalen frame met AZ150 lichtgewicht stalen framewand, daksysteem |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Van de de Structuur Prefabvilla van het luxe Lichte Staal van de het Aluminiumlegering het Venster Moderne Modulaire Huizen
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| De deur: | stalen veiligheidsdeur/WPC of triplexdeur. |
Licht stalen frame huisontwerp voor gezinswoningen aan zee, modulaire vakantiewoningen
| dakspant: | AZ150 G550 Lichtstaal 0,75 mm |
|---|---|
| Buitenmuur: | Ext. gevelbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Binnenwandpaneel: | droog gebied, nat gebied |
Australisch Stander lichtstaal framing project prefab A Kitset huizen gepanelleerd
| Lichtstalen structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| Dak versterkende laag voor dak: | 15 mm OSB -bord |
| Isolatie binnen stalen frame: | R3.5 Glaswol*100mm |

