Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ contemporary prefab homes ] bij elkaar passen 293 producten.
Energiebesparende Prefab Modulaire Woningen Aangepaste Bouwmaterialen Goedkoop
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-45days |
| Betalingscondities: | T/T, L/C, D/P, OA |
Van het de Villa Licht Staal van de aardbevings Bestand Prefabvilla Geprefabriceerd Luxe het Kaderhuis
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Isolatie materiaal: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
CN Prefab de Villa Vrolijk Prefabhuis van de Staalstructuur met pvc-Plafondcomité
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | ICC EN-1090,CE, AS/NZS, UL-standaardlicht of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Residential Villa Prefab Steel House Lichte staal structuur systeem Modulair huis Australië Standard
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Prefab licht staal frame huis kantoor lodges all inclusive bungalow resorts apple house
| Wandframe: | AZ150 G550 Zink & Alu. gecoat staal 0,75 mm |
|---|---|
| Wandpaneel binnen (natte ruimte): | 9 mm CFC-plaat/geïntegreerd wandpaneel |
| Vloeren voor de begane grond (droge oppervlakte): | 8 mm SPC-vloeren |
Lichte staal frame prefab villa & modulaire huis kits voor Uruguay.
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Witte lichtstaal prefab villa villa huizen met huis framing ontwerp ICC EN-1090
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Energie - de besparing Geprefabriceerde Villa van de Staalstructuur, Moderne Prefabvilla voor Familie
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Lichte staal frame snel samenstellen windbestendige prefab luxe villa kit
| Materiaal: | Licht staal |
|---|---|
| Gebruik: | Villa, Huis |
| De deur: | Stalen veiligheidsdeur |
Snelgebouwde prefab villa's: met bluescope staal volgens Australische normen
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |

