Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ contemporary prefab homes ] bij elkaar passen 293 producten.
Kleine huisontwerp Duurzame retraite Prefab licht staal frame huis Tuin studio
| Structuur: | Het dakbundel van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Buitenmuur: | Aluminium plastic samengesteld paneel |
| Kleur: | Gebrekblauw 02 |
AS/NZS/USA Standard Luxe Prefab Villa Of Office - Lichte stalen kit modulair huis
| Staalframe: | Wandframe, dakspant, ondervloersysteem (indien aanwezig) |
|---|---|
| Ext. gevelbekleding: | WPC-bekleding |
| Basis isolatie: | Glaswol R2.5 |
AS/US Lichte staalframestructuur Voorafgebouwde villa Energiebesparende Moderne modulaire huizen
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Voorgefabriceerde bungalow met lichtmetalen staalframe
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Australië Standard Luxury Prefab Steel Structure Villa / Prefab Modular House ICC EN-1090
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Prefab Mobiele van het Cabinehuis/Staal Kader Prefab Modulaire Huizen voor Wacht House
| Kadermateriaal: | 0,75 het staalkader van mm/0.95 mm/1.15 mm met AZ150-zinkdeklaag |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 de raad van mm ALC panel/WPC/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Energiebesparende betaalbare prefab huis staal structuur villa prefab staal frame villa
| Gebruik: | Villa, Huis |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Sandwichpaneel |
| Deur: | staalbeveiligingsdeur |
Klaargemaakt prefab huis. 4 slaapkamers modulaire huizen. Draagbare en makkelijke installatie.
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Isolatie materiaal: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
Energiebesparende betaalbare prefab modulaire huispakket staalstructuur villa prefab villa's
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
|---|---|
| Vloer: | Laminat/hout/tegel |
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
Duurzame Prefab Prefab de Huizenenergie van de Villaluxe - besparings Australische Norm
| Daken: | EPS-sandwichpaneel/staaldak/asfalt |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| Vloer: | Laminat/hout/tegel |

