Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ contemporary prefab homes ] bij elkaar passen 293 producten.
Prefab Container Huis Publiek Model Huis Toilet PU Sandwich Panel Convenient Build Toilet
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | MGOboard/Gips board+others |
Australia Standard Design Prefab Tuin Studio Huizen Voor Kleine Huizen Kits Twee verdiepingen van het licht staal Prefab Moderne H
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Europese op maat gemaakte 2 verdiepingen luxe prefab stalen huisjes gebouwd volgens Australische normen
| Deur: | aluminium legering |
|---|---|
| Lichtstalen structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Dak Truss |
| Installatie: | Eenvoudig |
Prefabricated Modular Home Houten ontwerp Een frame huis kits Voor Airbnb
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Energie - besparings Prefab Modulaire Huizen, de Modulaire Woningplattegronden van de Hitteisolatie
| Externe muur: | 100 of 50mm ALC panel/WPC raad/vezelcement |
|---|---|
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
| Kadermateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm staalkader met AZ150-zinkdeklaag |
Lichtmetalen Stalen Frame Prefab Villa Woning Snelle Eengezinswoning Appartement
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Hoge isolatie Eco Log Cabin Modular Homes, Groene Prefab Modular Log Homes ADU
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Multifunctionele stalen frame prefab modulaire woningen voor mobiele toiletten / kantoorunits
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Lichte staalstructuur Huis Villa / Prefab Villa Voorgebouwd modulair huis voor kantoor
| Frame materiaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Lichte staalframe Wit staal Structurele luxe Moderne prefab villa Modulaire huiskits
| Inwendige bekleding: | vezelcement plaat |
|---|---|
| Isolatie: | hoogwaardige glaswol |
| Vloerbedekking: | houten of bamboe vloeren |

