Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ contemporary prefab homes ] bij elkaar passen 293 producten.
Australische standaard prefab stalen villa's met gecertificeerde ramen en beveiligingsdeuren
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Moderne prefab licht staal frame huis villa appartement dak EPS sandwich paneel voor wonen
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Hoogwaardig prefab huis villa met licht staal frame vijf verdiepingen huizen met AS / US
| Framemateriaal: | Licht stalen frame van 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm |
|---|---|
| Buitenmuur: | ALC-paneel, vezelcementplaat, hebel-paneel, EPS-cement sandwichpaneel |
| Isolatie: | Glaswol/steenwol/EPS/XPS/PU-schuim |
Prefab woning lichte staalconstructie bungalow met aluminiumlegering / PVC raam
| Deur: | stalen beveiligingsdeur/wpc of houten deur |
|---|---|
| Raam: | Aluminium legering/PVC |
| Vloer/funderingsmateriaal: | laminaat vloeren/houten/PVC tapijt |
Premium Prefab Villa Huis Kits: Moderne ontwerpen met lichtmetalen staal
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Op maat gemaakt licht staal huis prefab modulair eengezinshuis met USA standaard
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Materiaal plafond: | MGO board/Gips board+others |
AS/NZS Lichte stalen geprefabriceerde huizen Luxe geprefabriceerde modulaire huiskits
| Type: | Modulair gebouw Stacaravan Light Gauge Steel Frame |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
AS/NZS/USA Prefab Villa licht staal huis aardbevingsbestendig met natuurlijke verlichting
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Panelbouw Modernisering Geprefabriceerde Huizen Lichtstalen Constructie Sociale Woningbouw
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
AS4600 Groot licht staal frame prefab villa / prefab staal huis kits
| Buitendeur: | Australische Standaard Enkel Glas Alu. Schuifdeur |
|---|---|
| Verlichting: | C.E, AS/NZS, UL standaardlicht of anderen |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |

