Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ contemporary prefab homes ] bij elkaar passen 293 producten.
As / Nzs Houten blokhuizen Lichte staal dakbeugel Prefab bungalow huizen Panelized Home kits
| Gebruik: | Huis |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Sandwichpaneel |
| Kleur: | Aangepast |
Hoog akoestisch geïsoleerde prefab bungalow lichtmetalen stalen frame eengezinswoning
| Buitenmuur: | ALC-paneel/WPC-bord/vezelcement |
|---|---|
| Isolatie: | glazen broodje met wol |
| Materiaal plafond: | MGOboard/gipsplaat+anderen |
Top-rated prefab luxe huis kits: Sterk en stijlvol met lichtmetalen staal
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Muurmateriaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
| Plafondmateriaal: | MGO-plaat/gipsplaat |
Cookeilanden Prefab Bungalow Woningen Lichtgewicht Stalen Frame Materiaal Energiebesparend
| Deur: | Metaalbeveiligingsdeur/PVC schuifdeur |
|---|---|
| Dakbedekking: | EPS sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfalt |
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
Kleine Familie Stalen Frame Prefab Bungalow Woningen / Opvouwbare Huis Granny Flat
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Houten Geluiddicht Versier Prefab Huis Bungalow Resort Australië Standaard Luxe Villa
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
Europese op maat gemaakte luxe geprefabriceerde huizen met staalframe geprefabriceerd huis voor bungalowproject
| Materiaal plafond: | MGOboard/Gipsboard+andere |
|---|---|
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
| Vloeren: | 18mm de raad van het vezelcement met van het dampbarrior en bamboe bevloering of houten bevloering, |
Lichte stalen prefab huis Australië Oma flat Vaste bouw Moderne huizen
| Type: | Opvouwbaar huis |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Professionele ontwerp prefab bungalow panelen huizen kleine moderne stalen huiskits
| Licht stalen frame: | S550 AZ150 0.75MM STAAL |
|---|---|
| BUITEN WAND: | 10 MM CFC-BLAD + 8 MM CFC BINNENIN |
| ISOLATIE VAN MUUR EN DAK: | glaswol |
Het aangepaste Prefabmateriaal van het de Maatstaal van Bungalowhuizen Lichte voor het Leven
| Materiaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Wand materiaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
| Plafondmateriaal: | MGO-plaat/gipsplaat |

