Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ contemporary prefab homes ] bij elkaar passen 293 producten.
Amerikaanse standaard luxe prefab huiskits. Ruime en aanpasbare panelen met systeemplannen.
| Type: | Luxe villahuis |
|---|---|
| Installatie: | Professionele installatie mogelijk |
| Sollicitatie: | Staal vervaardigd huis, familiegebruik |
Hoge efficiëntie licht kaliber staal frame modulair huis prefab huizen Custom Kit Home
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
ZOALS/van het het Staalkader van NZS Standaard Geprefabriceerde de Bungalowhuizen, Prefabkit home
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
Prachtige prefab huis kits bungalow huizen luxe villa met gegolfd stalen dak
| Deur: | stalen veiligheidsdeur/WPC of triplexdeur |
|---|---|
| Raam: | Aluminium legering/PVC |
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
Australië Standaard Prefab Licht Gauge Staal Frame Huizen Modulaire Huizen
| Wandmateriaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
|---|---|
| Isolatie materiaal: | EPS/XPS/PU sandwichpaneel of glaswol |
| Materiaal plafond: | MGOboard/gipsplaat+anderen |
Milieuvriendelijke Bungalow Lichtstalen Gebouwen Modulaire Prefab Eengezinswoning
| Materiaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Gebruik: | Hotel, huis, kantoor, winkel, villa |
| Wand materiaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
Nieuwe Moderne Geprefabriceerde Woningen Tuinstudio, Prefab Bungalow Woningen Met Licht Stalen Frame
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Lichte staal prefab bungalow panelen huis tuin studio kleine gefabriceerde huizen oma flat
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Prefab Light Steel Frame House Goedkope Aardbeving prefab villa
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
Prefabbungalowhuizen met lange levensuur, Betaalbare Geprefabriceerde lichte staalhuizen voor het Leven
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |

