Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab home kits ] bij elkaar passen 563 producten.
De lichte Huizen van de Staal Prefabcontainer/prefabriceerden Huisuitrustingen voor het Leven
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Australië Prefab Huizen Modulaire staalstructuur Villa Moderne betaalbare prefab huis
| Gebruik: | Villa |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Productnaam: | Prefab villa, prefab stalen huis |
Energiebesparende betaalbare prefab modulaire huispakket staalstructuur villa prefab villa's
| Materiaal: | Licht staal |
|---|---|
| De deur: | Stalen veiligheidsdeur |
| Venster: | Aluminium venster |
AS/US Lichte staalstructuur Prefab Villa Huis Frame Modulaire Kits Voor 4 slaapkamers
| Sollicitatie: | thuistenues met panelen |
|---|---|
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
| Vloeren: | houten of bamboe vloeren |
Op maat gemaakte moderne lichtstaalstructuur geprefabriceerde villa huis frame modulaire kits voor 3 slaapkamers
| Sollicitatie: | thuistenues met panelen |
|---|---|
| Slaapkamer: | 6 slaapkamers |
| Gebied:: | 328,17 m² |
Prefab Disaster licht staal frame huizen, panelized home kits voor prefab huis villa
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
"Module lichtstaal frame prefab huis - Travel Hotel & Camping Cabin Kit voor buitenleven
| Gebruik: | Hotel |
|---|---|
| Materiaal: | Framemateriaal |
| Venster: | Glas |
AS/NZS/USA gecertificeerde modulaire geprefabriceerde lichte stalen huiskit - ruimtekaderbouw voor Kitset-huizen
| Structuur: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Daken: | 15mm OSB raad |
| Fasciabord: | De Raad van de staalband |
Goedkope geprefabriceerde commerciële gebouwen / energiebesparende geprefabriceerde metalen gebouwen
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
De Uitrustingen van het de Stijlgeprefabriceerde huis van Australië, Modern Prefabhuis met WPC-bekleding
| Frame material: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | WPC board/fibre cement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |

