Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab home kits ] bij elkaar passen 563 producten.
Eps van het staalkader van het Huisuitrustingen van de Sandwichtegel de Duplex Prefab Moderne Prefabhuizen ultra
| Gebruik: | Villa, Huis |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Sandwichpaneel, Diverse keuze |
| Kleur: | Gemaakte klant |
De rekupereerbare Groene Prefabhuizen van de Windweerstand De lichte Uitrustingen van het Staal Prefabhuis
| Frame materiaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Lichte stalen structuur geprefabriceerd dubbele prefab huis kits modulair huis
| Lichte Staalstructuur: | De Dwarsbalk van de het Staalvloer van AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| Dampbarrière voor dak: | Normale Dampbarrière |
| Buitenmuur versterkende laag: | 15mm OSB raad |
Australië Lichte staal Framing House Project Prefab Kitset Homes NZ Prijs prefab huis kits
| Lichte Staalstructuur: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| De muur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm structureF: | 15mm OSB raad |
| Daklat: | 35mm Lat |
De professionele Uitrustingen van het de Villa Prefabhuis van het Ontwerp Enige Laag Geprefabriceerde Lichte Staal
| Wall Materiaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
|---|---|
| Plafondmateriaal: | MGO-plaat/gipsplaat |
| Deur: | stalen veiligheidsdeur/WPC of triplexdeur |
Amerikaanse standaard luxe prefab huiskits. Ruime en aanpasbare panelen met systeemplannen.
| Type: | Luxe villahuis |
|---|---|
| Installatie: | Professionele installatie mogelijk |
| Sollicitatie: | Staal vervaardigd huis, familiegebruik |
Pre Vervaardigd van de Wpcbekleding Uitrustingen van het het Bewijs de Moderne Prefabhuis van de Huizencycloon
| Frame Material: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
Prachtige prefab huis kits bungalow huizen luxe villa met gegolfd stalen dak
| Deur: | stalen veiligheidsdeur/WPC of triplexdeur |
|---|---|
| Raam: | Aluminium legering/PVC |
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
Bekijk de Australische standaard prefab huis, Kit Home, en gefabriceerde huizen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Moderne ontwerp modulair huis prefab woonhuis panelen huis kits met AS / US standaard
| Verpakking Details: | 40 hoofdkwartier |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |

