Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab home kits ] bij elkaar passen 563 producten.
Prefabricated House Luxury Mansion met AS/US lichtstaal villa panelen huis kits
| Prefabhuizen: | Luxe villa met 3 slaapkamers |
|---|---|
| Ramen en deur: | Dubbel glas aluin. Schuiframen |
| Buitenmuur: | R3.5 Glaswol*100mm |
Seismisch bestand, ultramoderne prefab huiskits.
| Kleur: | wit, rood, klant gemaakt |
|---|---|
| Naam van het product: | Prefab villa,Villa prefab lichte stalen constructie hoogbouw |
| Daken: | EPS-sandwichpaneel + glaswolisolatie, asfalttegel |
Van de de Raadsluxe van het vezelcement van de Huizen ultra Moderne Prefabhuizen Prefab Prefab het Huisuitrustingen
| Productnaam: | villa huizen luxe,Villa prefab lichte staalconstructie hoogbouw,Steel Structure Building |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, sandwichpaneel, gelast H-sectiestaal |
| Venster: | Venster van aluminiumlegering, aluminiumlegering/PVC |
Voorgefabriceerde huizen volgens de Australische standaard, kithuizen en gefabriceerde herenhuizen
| NEE: | 2127 |
|---|---|
| Deuren: | Australisch standaard aluin. Schuifdeur |
| Ramen: | Australische standaard enkelglas Alu. |
3 slaapkamers Prefabricated House Villa Modulaire Home Kits Met Thermische Metal Siding Cladding
| Sollicitatie: | thuistenues met panelen |
|---|---|
| Vloeren: | houten of bamboe vloeren |
| Sanitair: | Watervoorzieningsleidingen, Ewage -pijpen |
Luxe Prefab Huizen Moderne Prefab Woning Kits Licht Stalen Frame Dubai Huis
| Naam: | Dubai-huis |
|---|---|
| Dak: | Asfalt Dakbedekking Shingle Tegel |
| Buitenmuur: | R3.5 Glaswol*100mm |
Luxe geprefabriceerd licht staal frame geprefabriceerde metalen huis kits geprefabriceerde huis kits
| Lichte Staalstructuur: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Dak versterkende laag voor dak: | 15mm OSB raad |
| Dampbarrière voor dak: | Normale Dampbarrière |
Premium prefab lichtgewicht staal frame villa's luxe prefab modulaire home kit
| Gebruik: | ontwerpen voor eenpersoonswoningen |
|---|---|
| Stijl: | Morden |
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |
2 verdiepingen moderne staalconstructie prefab villa huis kits
| Verpakkingsmateriaal: | Stalen kleurplaten/sandwichpanelen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
Lichte staalstructuur Luxe moderne villa prefab huis kits orkaanbestendige
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |

