Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab home kits ] bij elkaar passen 563 producten.
Opvouwbaar Containerhuis Klein bungalow Huizen met licht staal frame Opvouwbaar huis Modulair huis
| Gebruik: | Huis, Hotel, Bureau |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Sandwichpaneel |
| Kleur: | Op maat |
De moderne Uitrustingen van het Ontwerp Prefabhuis, Bungalowhuis, het Goed van Plattelandshuisjeuitrustingen op Weergeven voor Vakantie om te leven
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
AS/NZS/US Standard Light Steel Prefab Tiny House On Wheels Modulaire Huiskit
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
As / Nzs Houten blokhuizen Lichte staal dakbeugel Prefab bungalow huizen Panelized Home kits
| Gebruik: | Huis |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Sandwichpaneel |
| Kleur: | Aangepast |
Huizen van de douane de Prefabbungalow/de Moderne Prefabweerstand van de Huizenbrand met Gelamineerde Vloer
| Vloer: | Laminaat/houten/tegel |
|---|---|
| Deur: | Metaalbeveiligingsdeur/PVC schuifdeur |
| Dakbedekking: | EPS sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfalt |
Economische prefab bungalowwoningen, Moderne prefab woning voor gezinnen
| Hoofdstructuur: | Hoofdstructuur |
|---|---|
| Wandmateriaal: | Alc-paneel / vezelcementbekleding + MGO-plaat / gipsplaat |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Eenpersoonswoning van lichtmetalen staal Luxe Moderne modulaire woningkits
| gebruik: | Hotel, kantoor, huis |
|---|---|
| Kleur: | Optioneel |
| raam: | PVC SCHUIFRAAM |
ALC Panel Recyclebaar Groen Prefab Huizen Aanpasbaar Lichte Gauge Staal Prefab Villa
| gebruik: | Villa, Huis, Bureau |
|---|---|
| Maat: | aangepast, als clAient vereiste |
| Materiaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
Prefab Huis Gemakkelijk Samengesteld Huis Lichte staal Framing modulair huis Houten Huis Resort Bunglalow
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 DAGEN |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Modulaire Prefab Luxe Huis Villa Licht Stalen Frame, Prefab Gepaneelde Huis Kits
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |

