Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab home kits ] bij elkaar passen 563 producten.
Milieuvriendelijke Bungalow Lichtstalen Gebouwen Modulaire Prefab Eengezinswoning
| Materiaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Gebruik: | Hotel, huis, kantoor, winkel, villa |
| Wand materiaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
Nieuwe Moderne Geprefabriceerde Woningen Tuinstudio, Prefab Bungalow Woningen Met Licht Stalen Frame
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Lichte staal prefab bungalow panelen huis tuin studio kleine gefabriceerde huizen oma flat
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Voorgefabriceerd lichtmetalen stalen frame Eengezinswoning Stalen kits met 3 slaapkamers
| Structuur: | lichtstaal raamhuis |
|---|---|
| ramen: | Dubbel beglazing aluin. Door |
| Fascia -bord: | Stalen fascia -bord |
Lichte staal dakbeugel constructie oma flat bungalow huizen prefab ADU
| Gebruik: | hotel |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Sandwichpaneel |
| Kleur: | Aangepast |
CE/USA standaard prefab huis licht staal prefab gebouwen aardbevingsbestendige villa
| gebruik: | Hotel, kantoor, huis |
|---|---|
| raam: | PVC SCHUIFRAAM |
| Deur: | Stalen deur, aluminium legeringdeur |
Nieuwe Deisgn 10 Zalen Prefab Lichte de Bungalowhuizen van het Staalkader in AU/EU/US-Norm
| Mterial kader: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm staalkader met AZ150-zinkdeklaag |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50mm ALC panel/WPC raad/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Orkaanbestendige prefab bungalow eengezinswoning, stalen structuur luxe villa
| Framemateriaal: | Stalen frame van 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm met zinkcoating Z150 |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Australië Standaard Prefab Licht Gauge Staal Frame Huizen Modulaire Huizen
| Wandmateriaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
|---|---|
| Isolatie materiaal: | EPS/XPS/PU sandwichpaneel of glaswol |
| Materiaal plafond: | MGOboard/gipsplaat+anderen |
Heerlijk ingericht vakantiehuis, geintegreerde prefab huizen staal dragers en balken
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |

