Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab home kits ] bij elkaar passen 563 producten.
Prefab mini-huiskits op trailer klaar om te verzenden met bad
| structuur: | Lichte staalframe |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
De lichte het Kader pre Vervaardigd van het Maatstaal Uitrustingen van het sta-caravan Moderne Prefabhuis
| Frame materiaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | Colorbond-bekleding/100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Het lichte Staalkader assembleert snel Prefab het Huisuitrustingen van het Aardbevingsbewijs
| Frame Material: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | Colorbond-bekleding/100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Fabrieksprijzen Containerhuis Gepaneerd Systeem Modulaire Villa Prefab Staal Thuis Kits
| dakspant: | AZ150 G550 Lichtstaal 0,75 mm |
|---|---|
| Basisisolatie: | Glaswol R2.5 |
| Hoeklijn: | 50 mm PVC Conic/Gypsum Conic |
Prefab het Huisuitrustingen van het staalkader/Waterdicht Kit Home For Workshop
| Frame materiaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
AS/NZS/US Standard Light Steel Prefab Tiny House On Wheels Modulaire Huiskit
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
China Prefab Steel Framepanelized Home Kits 40ft Sandwich Panel Waterdicht Luxe villa's
| Slaapkamer: | 8 Slaapkamer |
|---|---|
| Gebied:: | 564,27m² |
| Sollicitatie: | Staal vervaardigd huis, familiegebruik |
China Prefab Steel Framepanelized Home Kits 40ft Sandwich Panel Waterdicht Luxe villa's
| Slaapkamer: | 6 slaapkamers |
|---|---|
| Gebied:: | 328,17 m² |
| Sollicitatie: | Staal vervaardigd huis, familiegebruik |
Lichte staal frame prefab villa & modulaire huis kits voor Uruguay.
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
AS/NZS/US Standard Light Steel Prefab Tiny House On Wheels Modulaire Huiskit
| Gebied: | 27.58m2 |
|---|---|
| projectadres: | Ons |
| Buitenmuur: | Matel PU-sandwichpaneel |

