Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab home kits ] bij elkaar passen 563 producten.
Professionele ontwerp prefab bungalow panelen huizen kleine moderne stalen huiskits
| Licht stalen frame: | S550 AZ150 0.75MM STAAL |
|---|---|
| BUITEN WAND: | 10 MM CFC-BLAD + 8 MM CFC BINNENIN |
| ISOLATIE VAN MUUR EN DAK: | glaswol |
NS / AS Luxe Moderne Villa Prefab Huizen Lichte stalen frame Structuur
| Verpakkingsmateriaal: | Stalen kleurplaten/sandwichpanelen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
Bungalow van het de Luxe Nieuwe Geprefabriceerde huis van Europa de standaard, Prefab het Huisuitrustingen van de Hitteisolatie/Licht Staalhuis
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| Roofing: | asphalit shingle |
| exterior wall: | pvc board / wpc board |
Prefabricated Container Home Luxe Gebouw Licht Stalen Villa Aangepaste Gepaneelde Huis Kits
| Buitendeur: | Aluin. frame dubbele glazen deuren |
|---|---|
| Daklat: | 35 mm Batten |
| Prefabhuizen: | 5 slaapkamers luxe villa |
Moderne ontwerp geprefabriceerde modulaire woningkit Klein huis op wielen met drie slaapkamers
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
EU/AU/USA Standard Prefabricated Modular Home Kit Kleine huis op wielen met drie slaapkamers
| Buitendeur: | Dubbele verglazing Alum.Door |
|---|---|
| Producten: | Klein huis |
| Droge gebiedsbevloering: | 9mm MDF bevloering |
ISO 9001 Moderne Europese Stijl Luxe Villa met Stalen Frame Modulaire Huispakketten
| Bedroom: | 2 Bedroom |
|---|---|
| Use: | Hotel,Villa, House, Office |
| Design Style: | Modern |
EU/AU/USA Standard Prefabricated Modular Home Kit Kleine huis op wielen met drie slaapkamers
| Buitendeur: | Dubbele verglazing Alum.Door |
|---|---|
| Producten: | Klein huis |
| Droge gebiedsbevloering: | 9mm MDF bevloering |
Eengezinswoningen Stalen Dakrandplank Luxe Geprefabriceerde Huis Villa Modulaire Huis Kits
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
| Gerstkorrel: | Moderne |
ZOALS/van het het Staalkader van NZS Standaard Geprefabriceerde de Bungalowhuizen, Prefabkit home
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |

