Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab home kits ] bij elkaar passen 563 producten.
Heerlijk ingericht vakantiehuis, geintegreerde prefab huizen staal dragers en balken
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
Hoog akoestisch geïsoleerde prefab bungalow lichtmetalen stalen frame eengezinswoning
| Buitenmuur: | ALC-paneel/WPC-bord/vezelcement |
|---|---|
| Isolatie: | glazen broodje met wol |
| Materiaal plafond: | MGOboard/gipsplaat+anderen |
Goedkoop Huis Voorgefabriceerd licht staal systeem Huis Eengezinswoning Met Garage
| materiaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Wandmateriaal: | Alc-paneel / vezelcementbekleding + MGO-plaat / gipsplaat |
| Isolatie materiaal: | EPS/XPS/PU sandwichpaneel of glaswol |
AS/US Moderne geprefabriceerde bungalowwoningen / lichtstaalstructuurwoningen
| Gebruik: | Hotel, huis, kantoor, winkel, villa |
|---|---|
| Plafondmateriaal: | MGO-plaat/gipsplaat |
| Vloer/funderingsmateriaal: | laminaat vloeren/houten/PVC tapijt |
Houten Geluiddicht Versier Prefab Huis Bungalow Resort Australië Standaard Luxe Villa
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
Europese op maat gemaakte luxe geprefabriceerde huizen met staalframe geprefabriceerd huis voor bungalowproject
| Materiaal plafond: | MGOboard/Gipsboard+andere |
|---|---|
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
| Vloeren: | 18mm de raad van het vezelcement met van het dampbarrior en bamboe bevloering of houten bevloering, |
Lichte stalen prefab huis Australië Oma flat Vaste bouw Moderne huizen
| Type: | Opvouwbaar huis |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Mini 20/30SQM Prefab huis Oma flat, licht staal bungalow Modulaire huizen
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Lichte staalframe geprefabriceerde huizen modulaire bungalow houten kunststof decoratieve opvouwbare huizen
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
Lichte stalen frame geprefabriceerde bungalow woningen eenverdieping eengezinswoning
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Wandmateriaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
| Isolatie materiaal: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |

