Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab home kits ] bij elkaar passen 563 producten.
Moderne Prefab Panel Woning Kits Modulaire Woningen AS/US Standaard Licht Stalen Frame Huis Villa
| Montagemethode: | Geprefabriceerde modules aan elkaar vastschroeven |
|---|---|
| Dak: | EPS-sandwichpaneel + glaswolisolatie |
| Vloeroppervlak: | 120-300 vierkante meter |
Lichtstalen frame prefab villa huis luxe en prachtige stadsgezichten prefab woningen kits
| Muurkader: | AAZ150 G550 licht staal 0,9 mm |
|---|---|
| Plint onder begane grond (indien aanwezig): | 15 mm CFC-plaat |
| Basis isolatie: | Glaswol R2.5 |
Krijg licht staal raam huis met prefab huis kits met WPC wand bekleding Custom huis met nieuw ontwerp
| Buitenmuur: | pvc-raad/wpc raad/vezelcement het calding |
|---|---|
| Interne muur: | 12mm MGO van gipsraad/12mm raad |
| Plafond: | gipsraad/MGO raad |
Voorgefabriceerde stalen huizen Voorgefabriceerde modulaire huiskits AS/NZS Lichte staalframe
| Venster: | Pvc-schuifraam |
|---|---|
| De deur: | Stalen deur, deur van aluminiumlegering |
| Structuur: | Gegalvaniseerd Staalkader |
De ultra moderne prefabhuizen van uitstekende kwaliteit in lichte het kaderhuis van het maatstaal de bouwuitrustingen
| Structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm dakspant |
|---|---|
| Dakpan: | Asfalt Dakbedekking Shingle Tegel |
| Buitenmuurlat: | 22 mm lat |
Prefab huis kit een frame met licht staal frame modulair huis voor vakantie en kamperen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
VS/VS Lichte Steel Prefab Huis Kits Luxe Villa Eengezinswoning
| Belangrijkste materiaal: | Lichte stalen structuur |
|---|---|
| Kleur: | Optie |
| Wandmateriaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
Verwarming Prefab Villa Modulaire Home Kit Met licht stalen frame ICC EN-1090
| Structuur: | Het dakbundel van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Daken: | 35mm Lat |
| Buitenmuur: | 8 mm James Hardie gevelbekleding |
Prefab A Frame House met licht staal frame vervaardigde huizen kit voor kamperen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
SAA-Uitrustingen van het het Staal de Prefabhuis van het Aardbevingsbewijs met Garage, het Gele Prehuis van enz.
| Dakbedekking: | Asfalt grind |
|---|---|
| Plafond: | 12 mm MGO-bord |
| buitenmuur: | pvc bekleding (verschillende kleur) |

