Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab steel buildings ] bij elkaar passen 983 producten.
Licht van het Systeemnormen van het Staalkader van de de Tuinstudio van Australië Prefab de Boomhuis
| Use: | Office,House,Hotel,Villa,Shop |
|---|---|
| Size: | optional |
| Material: | Sandwich Panel,Steel,PVC/sandwich panel /Steel |
"Module lichtstaal frame prefab huis - Travel Hotel & Camping Cabin Kit voor buitenleven
| Gebruik: | Hotel |
|---|---|
| Materiaal: | Framemateriaal |
| Venster: | Glas |
Prefab Lichtstalen Frame Studiohuis Stalen Frame Huis Kits Om Granny Flat Te Bouwen
| Stalen frame: | Dakspant, Muurframe |
|---|---|
| Wandpaneel binnen (natte ruimte): | 9 mm CFC-plaat/geïntegreerd wandpaneel |
| Vloeren voor begane grond (natte oppervlakte): | 1,5 mm vinylvloeren/keramische tegel |
Energiebesparend betaalbaar Prefab huis Stalen structuur Villa Moderne twee verdiepingen hoog gebouw
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Staal Structural Prefab Retirement Center Typhoon Resistance Lichte Gauge Staal Bungalow
| Framemateriaal: | Licht stalen frame |
|---|---|
| Buitenmuur: | ALC-paneel/WPC-bord/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Het prefab Lichte Staal van de Tuinstudio plaatst een Ontwerp van Kader Uiterst klein Huizen uit elkaar
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Vapor barrier: | Normal Vapor barrier |
| Corner line: | 50mm PVC Conic/gypsum conic |
Energie - van de het Staalstructuur van het besparings de Betaalbare Prefabhuis Geprefabriceerde Villa's Villa
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
|---|---|
| vloer: | Laminaat/houten/tegel |
| Deur: | Metaalbeveiligingsdeur/PVC schuifdeur |
Duurzame prefab huizen te koop: aardbevingsbestendige stalen huizen en windbestendige strandvilla's
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Lichte staalstructuur Prefab Luxe villa huis
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | EPS/XPS/PU sandwichpaneel of glaswol |
| Raam: | Aluminium legering/PVC |
AS/NZS/USA Standard Prefab Light Steel Frame House For Living Luxury Modular Hotel Eenheid
| Lichte Staalstructuur: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| Dak versterkende laag voor dak: | 15mm OSB raad |
| daktegel: | Steen gecoate stalen dakpan |

